PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 908
ocen
6,7 10 1 111908
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Pytanie

ocenił(a) film na 10

Jak spider-man utrzymuje się na ścianach skoro ma rękawiczki i buty bo mnie to zawsze ciekawiło

marcinek9920

dobre pytanie ale to tajemnica komiksu :) i nie wiem czy się dowiemy :)

ocenił(a) film na 4
marcinek9920

Kolejne pytanie jest takie jak koleś o mocach pająka chodził po szybach oscorpu skoro wiedząc, że pajaki tego nie potrafią.

IronMike95

ponieważ to pająk mutant ;)

ocenił(a) film na 10
wort801

Ale zawsze mnie to ciekawiło bo jeszcze kumam rękawiczki bo przez nie jeszcze może się wspinać ale nie przez buty.

marcinek9920

też jestem tego ciekawy :)

użytkownik usunięty
marcinek9920

Genialne pytanie!
A moje: Jak chodzi po sufitach,jak nawet pająki tego nie potrafią?

ocenił(a) film na 10

Nie no bez przesady pająki chyba jednak potrafią

użytkownik usunięty
marcinek9920

Nie potrafią,gdy wydaje się,że chodzą po suficie to tak naprawdę chodzą po pajęczynie.Pająki są jak alpiniści z czekanami: ich stopy to maleńkie haczyki,którymi chwytają się nierówności w powierzchni.Nieliczne mają też przyssawki.Moc Spider-mana przypomina bardziej umiejętności gekonów niż pająków.

ocenił(a) film na 10

ale spider man otrzymał moce od zmutowanego pająka

użytkownik usunięty
marcinek9920

Który mimo wszystko był pająkiem,a nie gekonem.Zresztą czepiać się filmu Marvela nie ma sensu,w żadnym nie ma zbyt wiele logiki.

ocenił(a) film na 10

Nie no bez przesady

ocenił(a) film na 8

Wiesz ze to film na podstawie KOMIKSU prawda?

użytkownik usunięty
Himiteshu

No co ty!

ocenił(a) film na 10

Tu wcale niem musi być logiki ponieważ jest to WYMYŚLONE.

użytkownik usunięty
marcinek9920

Ale przydałoby się chociaż minimum.

ocenił(a) film na 10

Ale jest chyba więcej niż minimum powiedz gdzie nie widzisz logiki.

użytkownik usunięty
marcinek9920

W mocach Spidermana,które są głównym motywem w filmie.

ocenił(a) film na 10

Ale tak jest w komiksie a czego ty oczekiwałeś ?

ocenił(a) film na 4

Do tego jest ciężki. Pająki są lekkie.

ocenił(a) film na 4

Do tego jest ciężki. Pająki są lekkie.

użytkownik usunięty
Magic1997

To nie jest takie głupie,sieci pająków są znaczni mocniejsze niż stal,a Spiderman ma właśnie takie sieci.

ocenił(a) film na 10
Magic1997

Ale to chyba nie jest powód do czepiania się ponieważ Peter ma własne haczyki nar ękach które mogą być mocniejsze.

użytkownik usunięty
marcinek9920

A wtedy nie miałby prawie żadnych mocy.

ocenił(a) film na 10

Weźcie sobie obejrzyjcie taki program "Naukowcy kontra spider-man" to jest jeszcze o starej trylogi ale jest wyjaśnione wszystko polecam.

użytkownik usunięty
marcinek9920

Aha,czyli Spiderman nie miał żadnych mocy?Zaczynasz bredzić.

ocenił(a) film na 10

Czy ja powiedziałem że spider-man nie ma żadnych mocy bo to ty cały czas mówisz że nie ma w tym logiki

użytkownik usunięty
marcinek9920

Napisałeś,że Spider man nie miał mocy wspinania się po budynkach,a potem podajesz nazwę
dokumentu wyjaśniającego coś,pewnie jego moce.

ocenił(a) film na 10

Człowieku założyłem ten temat z ciekawości bo chciałem wiedzieć jak spider man wspina się po ścianach w butach bo po prostu mnie to ciekawiło a to że pytam się jak to robił oznacza żę wieżę że miał moc wspinania się

ocenił(a) film na 8

Super zmysl, zarąbista sprawnosc, gibkosc i wytrzymalosc, ehh dowiedz sie troszke o postaci zanim cos napiszesz...

użytkownik usunięty
Himiteshu

Napisałem "prawie",co robi różnicę.Te moce są mniej ważne od chodzenia po ścianach i pajęczyny.

ocenił(a) film na 8

No nie wiem, chodzeniem po scianach czy pajęczyną nikogo nie pokona :)

ocenił(a) film na 7
marcinek9920

W pierwszej części pokazane jest jak z palców dłoni wychodzą mu takie małe haczyki. Możemy chyba założyć, że rękawiczki ma bardzo cieniuteńkie i te haczyki przez nie przechodzą.
Co do butów to już trudniejsza kwestia.
Ja obstawiam wydłużające się paznokcie ;)

Co do super mocy to w zasadzie ich nie ma. Dla mnie jest to raczej zwierzęcy instynkt i BARDZO wyczulone zmysły. Do tego zwiększona siła, giętkość i szybkość i można tłuc bandytów na mieście.

ocenił(a) film na 10
860lacov

Z tymi paznokciami to bym polemizował ale rękawiczki mają sens bo wiem że ma haczyki tylko że rękawiczki nie wyglądały na takie cieniutkie więc i tak ale może to jakoś na siebie działa

ocenił(a) film na 7
marcinek9920

Może po prostu nigdy się nie myje i stąd ta super lepkość na dłoniach i stopach ;)

ocenił(a) film na 10
860lacov

Może i tak być :)

marcinek9920

Kolejny temat gdzie napisze żeby ktoś inny wiedział jakby szukał. Spider w trylogi Raimiego był inny trochę tzn te haczyki czy tam włoski z ciała i organiczna sieć z nadgarstka. Ten Spider-Man w komiksach i ogólnie potrafi przyciągać atomy dlatego przez ubranie to działa. Jak przyciąga no to do końca wytłumaczone nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones