PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 158 481
ocen
6,7 10 1 158481
6,7 20
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

Jaki film jest wam lepszy?Ja swój głos oddaję dla Niesamowitego spider-mana.

filmowy03817

Ja też wolę Niesamowitego. Nie ogarniam, czemu ludzie tak na to naskakuja. Dla mnie ta seria jest lepsza bo i bohater lepszy, nie ma ckliwosci, patosu, lepsza akcja i historia. Ale główny bohater i Gwen to rządzą. Bardzo dobrze zagrane postacie, bardziej luzackie, rozrywkowe, czego o Kristen i Tobey nie można rzec.

ocenił(a) film na 10
Zuzak222

Prawda.

ocenił(a) film na 7
Zuzak222

Ja zacznę od tego ,że nie rozumiem jak ludzie mogą naskakiwać na Trylogię Raimi'ego , durnymi argumentami przykłady tak na marginesie :)

- Peter Paker płakał w Trylogii , skoro w Niesamowitym też Peter ma łzy w oczach kiedy umiera Gwen chociażby
- Nie jest w 100 % na podstawie komiksu , a od kiedy to jest przymusowe ? Od kiedy nie ma prawa być czegoś odmiennego ? , chciał wprowadzić coś od siebie i miał do tego prawo nie bądźmy aż tak rygorystyczni i zamknięci w ramach samego komiksu bo to nie ma sensu

Odnosząc się do Twojego komentarza , ja uważam ,że Tobey Maguire zagrał rewelacyjnie , ale każdy ma inny gust i prawo do własnego zdania ja tylko wygłaszam swoje :) Ciężko mi wybrać ,poczekałbym na trzecią część Niesamowitego aby ocenić Trylogia vs Trylogia , także póki co wstrzymuje się od głosu , choć jeżeli chodzi o rolę główną to pkt dla Spider-man'a

Y2Jericho

Tobey zagrał dobrze, ale postać która wykreowal była zbyt sztywna jak na superbohatera, dlatego wolę Garfielda.

ocenił(a) film na 8
Zuzak222

poprawie postać która wykreowal była zbyt sztywna jak na spider-mana.Peter nie byl taki sztywniak w komiksach

Marvel_Studios_3

Wiem, ale istnieją gorsi aktorzy :)

ocenił(a) film na 7
Marvel_Studios_3

Taki pomysł reżysera :)

ocenił(a) film na 8
Y2Jericho

zly pomysł przesadzil z tym pomysłem

ocenił(a) film na 7
Marvel_Studios_3

Jak kto uważa :)

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

ja jestem za pierwszym Spider-Manem

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Wolę pierwszego Spider-mana.

filmowy03817

Niesamowity Spider Man jest lepszy, chociaż starsza seria też była fajna.

ocenił(a) film na 8
anitka15

jedynka nie dorównuje trylogii natomiast część 2 była całkiem niezła tu mogę wyżej dać na 2 niż na trylogię

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Spider-men znacznie lepszy

ocenił(a) film na 7
Arch_Angel

Fajnie, że oznaczyliście spoilery <ok>

ocenił(a) film na 5
Arno

To wina poszczególnych wpisów nie całego postu...

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Zdecydowanie Niesamowity Spider-Man. Garfield bije na głowę ckliwego Tobey'a, a postać Gwen to niezły kontrast dla wiecznie nadąsanej Mary Jane z trylogii Raimiego. Niesamowity nie ma żadnych dziur i głupot w scenariuszu, tak jak miało to miejsce w filmach z Maguirem. Wszystko jest tu naturalne i dopięte na ostatni guzik, bez durnych dialogów i tandetnego love story. Początkujący Spider-Man nie jest jeszcze w pełni ukształtowanym super bohaterem. Cały czas się uczy i dużo obrywa, a jednak nie rezygnuje ze swojego przeznaczenia. Jak dla mnie super!

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Niesamowity Spider-Man jest znacznie bliżej komiksom, dlatego też oddaję głos na niego.

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Stara trylogia o wiele przyjemniejsza do oglądania. Nawet chudy venom tego nie zmienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones