PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 367
ocen
8,6 10 1 678367
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

To już ten moment.

ocenił(a) film na 6

Nietykalni wyprzedzili dziś Ojca Chrzestnego w rankingu, wskakując na drugie miejsce. Będzie ciekawie tu na forum, idę po popcorn. :)

ocenił(a) film na 7
Peth3r

Właśnie zobaczyłem, to jest zdumiewające.

ocenił(a) film na 7
Peth3r

Film bardzo fajny, ale kurczę, 2 miejsce w rankingu top 500 to trochę przesada...

Peth3r

Ma to jakiś sens. Wchodzi w człowiek w ranking, widzi top3 i daje sobie spokój.

ocenił(a) film na 5
Peth3r

Polecam je#ać ranking i stworzyć swój własny. Wiadomo, że wola ludu, czyli większości, zawsze jest durna i prowadzi do szkody. OC - klasyka kina światowego, mistrzostwo realizacji i narracji, film z kapitalną muzyką, historią i aktorami, został przeskoczony tylko na fali popularności jakiegoś płytkiego filmidła europejskiego. Kiedyś najlepsze filmy europejskie biły o głowę te amerykańskie, jeśli weźmiemy pod uwagę treść. Teraz granice się zatarły, bo bydło wywindowało na piedestał Nietykalnych.

ocenił(a) film na 8
Banana_Power

Film jest swietny ale na pewno nie na 2 miejsce w czasach kiedy kazdy gowniarz gimb ma internet nie ma co sie dziwic, ciezsze bdb dobre filmy jak Ojciec Chrzestny niebsa dla gimnazjalistow i na pewno slodkich dziewczynk. Gimby opanowalybfilmweb widac to po rankingu niestety

garbar89

Ten film też nie jest dla 'gimbów'. Ranking powstaje na podstawie średniej ocen użytkowników, a ocen jest tysiące. Jeśli chcesz stworzyć swój ranking, to załóż jakiegoś kretyńskiego bloga i baw się na swoich zasadach.

ocenił(a) film na 8
Shavire

Co z tego ze ocen tysiace? Moglo glosowac tysiace gimbow... Malo kolezanko widzialas na filmwebie kiedys ranking byl inny ale co Ty wiesz jak od 2013 na filmwebie jestes, w czasach kiedy kazdy ma dostepdo internetu takie rzeczy beda sie dziac.

garbar89

Czyli według Ciebie te tysiące gimbów nie mają prawa głosu, a filmweb jest tylko dla wybitnych, filmowych koneserów i krytyków, którzy wyrażają konstruktywną opinię w jednolity sposób? To, że jestem na filmwebie od roku oznacza, że nie mam racji, bo mam za mały staż, zgadza się? Nie mamy o czym dyskutować. Powiem Ci tylko, że jak na 25 letniego człowieka poglądy masz bardziej szczeniackie od niejednego gimba, o których zdarzyło Ci się wspomnieć.

Shavire

Mają prawo głosu i w konsekwencji mamy takie filmy w czubie. W konsekwencji się ich krytykuje. Zaklęte koło.

ocenił(a) film na 6
Banana_Power

"stworzyć swój własny" Erm... http://www.filmweb.pl/user/Alternatywny_Top_100

ocenił(a) film na 1
Banana_Power

Głęboki, że można się utopić. Najlepsza rola De Niro w karierze.

ocenił(a) film na 8
Peth3r

Widać trolle strasznie słabo się muszą tym filmem interesować. :)

Peth3r

Dla mnie to nie jest film nawet na pierwszą setkę, a gdzie drugie miejsce. To chyba jakiś żart.

ocenił(a) film na 6
alien_2

Na pierwszą setkę? Ja bym się nad pierwszym tysiącem zastanowił...

nikike

Tak. I to nie jest szydera, ani nic w tym stylu. Z całą pewnością powstało kilka tysięcy filmów lepszych od Nietykalnych. Jeśli nie kilkanaście tysięcy. Ja oceniłem 7/10, czyli dobry co jest w mojej opinii wysoką oceną. Pewnie niejeden z nas widział kilka tysięcy filmów lepszych od Nietykalnych.

ocenił(a) film na 6
kendo777

No właśnie. I to się odnosi do prawie każdego filmu zasługującego mniej więcej na tą ocenę, szczególnie że nie jest to w tym przypadku zbytnio subiektywne zdanie, bo nie wyróżnia się on niczym spośród filmów szóstkowo-siódemkowych.

ocenił(a) film na 8
Peth3r

ludzie o co wam chodzi ,dla mnie ani jakiś tam ojciec ani jacyś tykalni nie mają znaczenia, mam swoje filmy które lubię i dla mnie one są arcydziełami(chociaż takich jest niewiele bo zawsze się można do czegoś przyczepić), piep...ć jakieś rankingi, miejcie swoje zdanie i tyle,

ocenił(a) film na 6
Peth3r

Właśnie, czasami nie mogę zrozumieć fenomenu niektórych filmów. Film jest niezły, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę, jest masa o wiele lepszych filmów, które tutaj mają gorszą ocenę od tego. Zresztą juz sie przekonałam, ze te oceny są niewymierne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones