PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 453
oceny
8,6 10 1 678453
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

film wogóle nie śmieszny. To jakiś dramat nie komedia w dodatku nawet znanych aktorów nie ma. Odradzam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nad_mac

Skoro dla Ciebie, aby film był dobry, muszą grać w nim znani aktorzy, to świadczy jedynie o Twojej płytkości.
"gatunek: Biograficzny, Dramat, Komedia" - zatem odczytujemy: jest to film biograficzny z elementami zarówno dramatu, jak i komedii. Nie TYLKO komedii, tak jak Ty się chyba spodziewałeś. Zresztą czytając opis fabuły łatwo wnioskujemy, że będzie to film przykry.
Film o ocenie 1 musi nie mieć żadnej wartości - ani muzyki, ani gry aktorskiej, ani scenografii, ani oryginalnej fabuły, etc. Ten zasługuje na co najmniej 5 patrząc na te kryteria.

ocenił(a) film na 1
acetylen

Ten film nie miał żadnej wartości. Gry aktorskiej nie było, bo nie było znanych aktorów. Muzyki też nie, a o orginalnej fabule nie wspomnę bo sam piszesz, że to film biograficzny, czyli historia zgapiona z czyjegoś życia.

nad_mac

Nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak kompletnym imbecylem. Pierwsze primo, skoro TEN film nie miał dla Ciebie żadnych wartości, to jakie mają arcydzieła takie jak Legalna Blondynka, American Pie, Project X czy Transformers? Serio, z chęcią się dowiem, bo szczerze mnie to interesuje. Dalej, idąc Twoim tokiem myślenia dlaczego filmom takim jak Gladiator, Skazani na Shawshank, Forrest Gump czy Zapach kobiety wystawiłeś 1, skoro spełniają przynajmniej to jedno z Twoich kryteriów, a mianowicie posiadają znanych aktorów, a tym samym występuje gra aktorska?
Z kolei takie porażki światowej kinematografii jak Komedia romantyczna, High School Musical czy Zmierzch mają bardzo oryginalną fabułę, nieprawdaż? Rzeczywiście, wow, wampiry, tego jeszcze nie było.
Poza tym, zabierając się za oglądanie filmu biograficznego Z ELEMENTAMI komedii powinieneś wiedzieć, czego się spodziewać, więc jak tu mówić o jakiejkolwiek nieprzewidywalności czy elemencie zaskoczenia?
No ale cóż.. z kim tu rozmawiać, pewnie jakiś dzieciak dorwał się do komputera i trolluje, a ludzie się na to nabierają. :)

ocenił(a) film na 8
fucking_positive

To troll.

ocenił(a) film na 9
Mlodzik91

gorzej lot nad kukulczym gniazdem ocenil na 3 hihi

użytkownik usunięty
HV71

No i co z tego ? Ja Lot nad kukułczym gniazdem mam ocenione na jeden bo drażnią mnie filmy o jakiś psycholach .

ocenił(a) film na 7

ludzie którzy oceniają filmy na 1 powinni być banowani rozumiem 5 bo lubi się akcję czy coś ale 1? srly ocena społeczności to OCENA SPOŁECZNOŚCI NIE TWOJA.

użytkownik usunięty
Jamacty

Ja nie oceniam w imieniu społeczności tylko w swoim. Jak coś mi się nie podoba wystawiam jedynke.

ocenił(a) film na 7

czyli wg ciebie film ten zasługuje na mniej niż np. the room. z resztą za zdanie co powyżej napisałeś powinieneś dostać bana na ocenianie. do tego dochodzi fakt że twoja zdolność oceniania ma dałna i jest na poziomie plemnika skoro oceniasz tylko na 1 , 8 i 10

ocenił(a) film na 7
Jamacty

no i najważniejsze zacznij odrurzniać filmy które mogą ci się nie podobać od tych które ci się nie podobają bo ich nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 9

za gre aktorska mogles dac ,chociaz wiecej

ocenił(a) film na 9
DramaticBrony

Popieram. Umiesz czytać opisy? W ogóle nic do ciebie nie dotarło po obejrzeniu tego filmu?
Ach no tak, czego można się spodziewać po kimś, dla kogo arcydziełami są takie filmy jak straszny film, high school musical czy zmierzch.
Albo jesteś trollem albo kompletnym niedorozwojem, podejrzewam, że jeszcze w młodzieńczym wieku.
Kill it with fire, please..

ocenił(a) film na 1
horrorstory

Ty masz w ulubionych takie durnoty, jak ten film czy jeszcze głupszy Forrest Gump. Straszny film to świetna komedia, a Zmierzch jeden z najlepszych horrorów w historii kina. I kto tu jest niedorozwojem?

ocenił(a) film na 9
nad_mac

Ja p***dolę :D

ocenił(a) film na 6
horrorstory

Takich geniuszy to ze świecą szukać :D

nad_mac

po głupocie wnioskuje że chyba jednak troll.

ocenił(a) film na 1
paulina1519

Sama jesteś jakiś troll. To już nie można swojej opini wyrazić szczerej?

nad_mac

To jakaś marna prowokacja ;D

DramaticBrony

Tak to w skrócie trzeba nazwać.

DramaticBrony

Bardzo wymowny komentarz.
Nic dodać, nic ująć, można się tylko zgodzić ;)

DramaticBrony

A ja po przeczytaniu Twojego, stwierdzam, że dawno nie czytałam tak trafionej riposty...

ocenił(a) film na 9
DramaticBrony

smutne ale prawdziwe

ocenił(a) film na 9
nad_mac

badziewie ma u Ciebie 10 a większość klasyków kina ma 1. Jak traktować Cię poważnie ? Jeśli film ma 9 a Ty dajesz 1 to oznacza, że Ci wszyscy ludzie którzy dali 10 bądz 9 nie znają się na filmach ? w sumie zastanawiam się czy jesteś głupim dzieciakiem, czy dorosłym trolem któremu się nudzi.

ocenił(a) film na 1
sokolik11

bo co? Jak ktoś inne filmy lubi niż ty i uważa za dobre to jest niepoważny? Dla mnie ty się nie znasz na kinie i jesteś niepoważny. Filmy muszom być ciekawe, a nie nudzić jak ten.

nad_mac

"muszom"!?
No tak, to wiele wyjaśnia

nad_mac

Masz rację, muszom być proste do zrozumienia i misi sie cos dziadz, tak jak w muminkach!

nad_mac

Masz racie, muszom byc ciekawe, tak jak na pszyklad muminki!

nad_mac

Masz racie, muszom byc ciekawe, tak jak na pszyklad muminki!

użytkownik usunięty
nad_mac

Komedia to rodzaj dramatu ;c

ocenił(a) film na 9
nad_mac

Ludzie zrozumcie, że to tylko troll ;) założył konto pare dni temu i pooceniał np. transformers 10/10 i sobie trolluje.

ocenił(a) film na 8
Settlingmonster

Dokładnie opamiętajcie się i zastanówcie zanim zaczniecie się spinać, po sprawdzeniu profilu i ocen filmów (każdy to robi więc nawet nie próbujcie udowadniać, że nie zerknęliście). Powinniście zauważyć nie tylko masówkę ocenioną jak przez nastolatka, ale i dobre filmy, klasyki kina u nad_mac'a z średnią ocen 1. Których osoba za jaką go uważacie nie miała by pojęcia o ich istnieniu.

ocenił(a) film na 6
Settlingmonster

Tak, ale rzeczą przykrą jest to, że takie oceny się zaliczają i potem filmy mają zaniżoną bądź zawyżoną ocenę :c

nikolazd

Ech, na to nie mamy niestety wpływu...

ocenił(a) film na 9
nad_mac

Bo takie jest spoleczeństwo polskie jak jest film dramat i ma parę śmiesznych momentów to już jest super komedia i ocena 7-8. Dla mnie to dramat wiadomo, ale jak oglądam jakąś komedię i co raz wybucham śmiechem i patrze potem, że ocene ma max 6! to się dziwie mocno, ale takie mamy kanony komedii.
Albo inaczej jak komedia ma średnią 7 albo 8 to jest to dramat albo jakieś romansidło.

nad_mac

siarap ju bastard

ocenił(a) film na 10
nad_mac

przejrzałam oceny filmòw, kt.oceniałeś/łaś i mam pytanie: coś z Twoim umysłem nie tak? Rozumiem, że coś może się nie podobać, ale bez przesady.. I jeszcze te śmieszne "argumenty"... Przykro na to patrzeć.

ocenił(a) film na 7
nad_mac

Masz rację! Ta "komedia" nie może równać się z takim Strasznym filmem 4 lub Date Movie. Nie było nawet jednego żartu z gejami oraz ani jednego nawiązania do jakiegoś popularnego filmu! Ani jednego!!! Straszne.

ocenił(a) film na 10
nad_mac

Lecz się na nogi bo na głowę już za późno! Nie wiem jakim kretynem trzeba być by dać temu filmowi 1 a na dodatek dałeś jedynkę też dla ojca chrzestnego. Masz pojęcie o filmach jak świnia o grze na saksofonie!!!!! Dzisiejsza młodzież z chodzi na psy. I jeszcze jedno "Zmierzch" jak jest najlepszym horrorem dla ciebie to musisz być walniętą nastolatką a nie facetem i to mac 13 lat. Życzę szczęścia w dalszym życiu amen

użytkownik usunięty
xlandia1

Dwa pytania:
- Co się stało z jego żoną?
- Dlaczego został sparaliżowany? Jeśli dobrze zrozumiałem, to miał wypadek na motolotni?

ocenił(a) film na 10
nad_mac

Boże co za ćwierćmózg... Usuń konto zrób przysługę sobie i światu.

ocenił(a) film na 7
nad_mac

2 fakty:

1) Założyciel tematu to troll/prowokator.

2) Jest masa wybitniejszych filmów od nietykalnych.

Gdyby nie to kompromitujące 3. miejsce, to nic bym nie miał do filmu, a moje ocena byłaby 8, ale z powodu faktu numer dwa nie mogę takiej oceny wystawić.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Jak to "nie możesz" :D Oceniasz filmy tak jak uważasz/zasługują wg Ciebie czy tak, żeby coś pasowało do jakiegoś rankingu popularności? C'mon, let's be serious :)
Dając 8, osłabiasz jego 3 aktualne miejsce tak przy okazji ;)

ocenił(a) film na 7
islindur

Nie, ale jak już bym miał oceniać, żeby osłabić ranking, to dałbym soczystą 1 i nie miał żadnych wyrzutów sumienia, bo pozycja nietykalnych w tym rankingu jest kompromitacją z powodu faktu numer dwa:)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

No jest jak z choćby Shawshank - mnie nie pasuje na 1 miejscu, ale jest na tyle popularny/uniwersalny, że wspiął się na szczyt. To tylko ranking popularności, nie sugeruję się nim jakoś za bardzo... Po średniej możesz ewentualnie spodziewać się jak film wypadł w oczach ogółu i tyle. Dlatego nie patrzę na średnią, pozycję tylko wystawiam to co mi się podoba i to na co moim zdaniem zasługuje.
Zachęcam się do wystawienia tej 8, bo w sumie to bardzo fajny filmy jest :)

ocenił(a) film na 7
islindur

Ale Skazani to film wyższej klasy niż nietykalni, którzy niczym się nie wyróżniają. Skazanym też dałem 8, bo jakaś rewelacja to to nie jest, ale potrafię zrozumieć jeszcze, że jest na 1. miejscu. Ale tacy nietykalni czy zielona mila to już kretynizm...

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Jak dla mnie Skazany to też nie rewelacja ale w tym rankingu jest jak Nietykalni - podobał się rzeszy osób, dostał wysoko = pozycja, tyle nic więcej...

ocenił(a) film na 7
islindur

Wg mnie, to po prostu nietykalni czy skazani mają mało hejterów, a inne filmy dużo;/ Ale to tylko przypuszczenie.

Pocieszam się rankingiem na IMDB, który wygląda o niebo lepiej:) No i moim własnym oczywiście:)

ocenił(a) film na 4
Ryloth

Mnie ten film też się nie podoba. Nie wiem. Może nie moje klimaty, ale wyżej niż 4 nie dam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones