PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 662
oceny
6,7 10 1 18662
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

5/10

ocenił(a) film na 5

zupełnie średni film, bez zachwytów, do obejrzenia na raz; ciekawy pomysł, scenariusz jednak dość przeciętny; gra aktorska przyzwoita, oglądało się nieźle
Moja ocena: 5/10

ocenił(a) film na 9
Pauleta

cooooooo? "scenariusz jednak dość przeciętny" kurde chłopie dla mnie scenariusz to rewelacja! już dawno nie siedziałem na filmie z takimi wypiekami na twarzy! jestem nie wiem, niecałą godzinę po seansie, a już go zacząłem polecać. Zdecydowanie dla mnie nie jest zupełnie średni, jest wiele takich filmów które można wyliczać na bezdechu które w niczym nie powalają i pozwalają o sobie zapomnieć.

ten? w życiu! do gry aktorskiej nic nie mam, do muzyki chyba też nie (nie wiem czy nawet była) ale scenariusz, pomysł, scenariusz i scenariusz genialne! nawet pokazanie zabójcy od połowy filmu wydało mi się sensowne. Film naładowany akcją, niektóre sceny nieco brutalne (nie do pokazania mojej mamie), ale serio - mi nie pozwolił się nudzić. Kocham go za to! Mocne 9 jak nic.

ocenił(a) film na 5
einzigartig

no widzisz, a mi się nie podobał, sam pomysł tak, ale reszta już zbytnio oklepana

ocenił(a) film na 3
einzigartig

Bo to jest film m.in. o Tobie.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

zgadzam się, można zagęścić mocniej akcję, można bardziej poszlakowo pociągnąć śledztwo, ale reszta? mega i to w którym roku zwrócono na to uwagę? wyobrażasz sobie teraz stream na FB?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones