PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 671
ocen
6,7 10 1 18671
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Wyjątkowo nie oceniałem tego filmu, a to dlatego, że jest zbyt brutalny. Pomimo, że w filmie jest napięcie i jest sprawnie zrobiony to mam dwa zastrzeżenia:
1) Gdzie podziała się jej córka i matka gdy główna bohaterka weszła do domku (motelu) i jedynie co zobaczyła to kota?
2) Zakończenie (a właściwie jego brak) filmu jak dla mnie beznadziejne. Aż prosi się żeby pokazać jak policja wynosi ciało przestępcy, a zaraz potem pokazać oddalającą się kamerę (ujęcie) z tegoż miejsca no i tu napisy końcowe.

ocenił(a) film na 8
Dziennik_Pokladowy

1) Jej matka i córka nie były z nią w motelu. Tylko z kotem się na jakiś czas wyniosła. Pewnie by chronić rodzinę, ale po co brała kota?
2) Tu się zgodzę.

ocenił(a) film na 6
Dziennik_Pokladowy

Na końcu filmu było zbliżenie na komentarz jednego z internautów: "Całe szczęście, że on w końcu nie żyje".
Zakończenie było całkiem ok ale rozczarował mnie sposób 'egzekucji' głównej bohaterki. Była prowadzącą sprawę, wysoko postawioną w FBI, można powiedzieć prawdziwym trofeum dla sprawcy, a on jej zabójstwo zaplanował najsłabiej ze wszystkich poprzednich ofiar. To mnie najbardziej razi w tym filmie i sprawia, że mam wrażenie iż jest niedopracowany

ocenił(a) film na 5
super_star2

Tak, też mam takie odczucia. poza tym od razu czułem, że główna bohaterka sobie jakoś poradzi, nie było tu takiego napięcia, które myślałem, że będzie.

ocenił(a) film na 5
Dziennik_Pokladowy

Ukazanie ilości widzów na końcu jest akurat dobre.
Nie rozumiem jednak zalezności pomiedzy brutalnoscią filmu a wystawieniem oceny

ocenił(a) film na 3
Dziennik_Pokladowy

Dreszczowiec zapowiadał się całkiem nieźle ale im dalej tym bardziej mnie zawodził a scena na moście dobiła mnie już do cna. Znakomita pani inspektor policji wybija szybę w swoim zablokowanym samochodzie - dzwoni na policję - włączają się wycieraczki - wyjmuje pistolet i idzie do samochodu - zagląda przez okno do środka i nikogo nie widzi to wsiada do niego - noż to to idiotka do N-tej potęgi i takich zatrudniają na stanowiskach inspektora - scenarzysto i reżyserze nie róbcie z widzów idiotów ja rozumiem, że film ma lecieć dalej - dla mnie już nie leciał - 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones