PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 662
oceny
6,7 10 1 18662
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

I nagle ten smochód odpala , sam nie tylko zabójca to zrobił, przecież agent i każdy głupi się domyśli
żeby nie wsiadać !!!!

ocenił(a) film na 7
nathalie34

dla mnie to właśnie było najbardziej naciągane z całego filmu, ale gdyby wyciąć ten wątek z autem to film całkiem przyzwoity :)

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Zgadzam się , ten wątek był nieporozumieniem !

nathalie34

beznadziejna scena, ale poza tym film spoko

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Tak samo jak ten moment gdy ten cały Owen porywa Jennifer, a detektyw który przyjeżdża na ten most wraz z wsparciem, włącza telefon i wchodzi na tę stronę by zobaczyć Jennifer. Tym samym przybliża ją do śmierci.

ocenił(a) film na 7
martamk4

Faktycznie , to też było niedorzeczne. Film ma wiele wad !

nathalie34

Ogółem, cały film jest niedorzeczny i na siłę robiony.

ocenił(a) film na 7
sceptyk9

Tak , popieram twoją wypowiedż , rozczarowanie ,

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Ale do tego momentu film spoko - nawet bardzo.

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Właśnie , był spoko do tego momentu ! Taki film zepsuć , szkoda !

ocenił(a) film na 6
nathalie34

taak ta scena jest wrecz komiczna! tak samo kilka innych scen, np. bezmyslne wyslanie gdzies corki z babcia , skad niby wie ze psychol chce dopasc akurat ja a nie jej dziecko...

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Dokładnie, totalny idiotyzm, ja bym się skapnęła, że to podpucha z tym samochodem, ale agentka fbi nie...albo wgl to, że została sama, choć wiedziała, że jest w potencjalnym niebezpieczeństwie..znalazłoby się więcej takich przykładów. Ogólnie fabuła ciekawa i całkiem trzymał w napięciu, ale niestety za dużo hollywoodzkiej przewidywalności i naciągania.

ocenił(a) film na 7
xChouchoux

No więc właśnie , też bym się kapnęła, film miał niezły scenariusz , ale trochę niedoróbek .

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Ja tylko chciałem szczerze pogratulować inteligencji i instynktu uczestnikom wątku; a mianowicie tego, że ... podjęli dyskusję z jego założycielem. Oznacza to bowiem, że potrafili (chyba?!) ze zrozumieniem przeczytać post inicjujący tenże wątek. Mnie się nie udało....

Pluto24

Ja też nie rozumiem. O co to chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones