PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 662
oceny
6,7 10 1 18662
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Mam nieodparte wrażenie, że taka sytuacja w rzeczywistości wyglądałaby prawie tak samo.

Kiedyś przypadkiem wszedłem na stronę właśnie typu nagrywanie samobójstw / egzekucji /
odcinania ku*asa/ rozrywania nożem pochwy ( nie, nie tej od miecza), z reszta nie będę wam
obrzydzał. Komentarze pod jednym z takich klipów były typu :
- Puk puk? Kto tam? Na pewno nie ta dziewczynka bo nie ma rączej ( na video była dziewczynka
ok 5 letnia która straciła rączki.)
- Mmmm jaka szpara! Włożyłbym ( Na video było torturowanie jednego z FBI maczetą. afera
terrorystyczna)
-Paczcie co znalazlam w lesie!! ( kobieta która trzymała w pół przeciętego synka)

Jakim skur*ysynem trzeba być aby być tak znieczulonym na ludzkie cierpienie? Właśnie dlatego
uważam, że film miałby prawo być oparty na faktach.

kostek5255

Opowiadasz głupstwa. Twierdzisz, że wszedłeś na taką stronę zupełnie przez pomyłkę, co graniczy z cudem, bo niby w jaki sposób? Ponadto włączałeś filmy gdzie udokumentowane są samobójstwa, egzekucje, kastracja i rozrywanie nożem pochwy, co oznacza, że byłeś tam nie tylko przez przypadek, ale i zainteresowała Cię ta tematyka.

No ale przeskocz na inną stronę wypisując podobne brednie :)

Guttural

Jaki ty masz problem? Co chciałeś osiągnąć tym komentarzem? Z resztą jest mowa o osobach które śmieją się z tak wielkich tragedii a nie zwykłych, od świąt przypadkiem.

kostek5255

Od świąt przypadkiem wchodzisz sobie popatrzeć na rozrywanie nożem pochwy i poczytać komentarze widzów.

Guttural

Nie. Od świąt = wszedłem tam np. Jak chciałem więcej informacji o katastrofie samolotu na Ukrainie, takich info, których w normalnej tv nigdy by nie pokazali.

kostek5255

Z resztą nie mam pojęcia co to ma wspólnego z moim postem, bo post jest o znieczulicy ludzi, którzy uczestniczą w życiu strony sad****.pl/h**d i komentuja kazda tragedie jak rzecz z ktorej ma sie ubaw.

kostek5255

Aktywnie spędzam czas na tym portalu, ale nie przypominam sobie takiej sytuacji, żebym pisał jakieś niemoralne komentarze pod filmem czy zdjęciem.

ocenił(a) film na 6
Guttural

Trafna uwaga.

użytkownik usunięty
kostek5255

to jakas banda psychopatow!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones