PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 312
ocen
7,6 10 1 21312
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

Średnio szaleję za filmami kopanymi, ale czasami mogą być nawet miłe do oglądania. Ten niestety jest strasznie nijaki i nieciekawy. Sceny walk nawet ujda, ale fabuła sprawiła, ze miejscami ziewałem z nudów.

Candy Colored Clown

Ignorant.. cóż, przynajmniej wiesz, żeby omijać ten film w przyszłości..

ocenił(a) film na 8
Candy Colored Clown

Po prostu nie powinieneś oglądać filmów tego typu skoro średnio za nimi przepadasz. Fabuła jest bardzo ciekawa, trzeba się w nią wczuć. Historia bardzo zgrabnie opowiedziana, a sceny walk niesamowite. Coś czuję, że po tym filmie ciężko mi będzie znaleźć coś równie wciągającego. Ani na moment nie myślałem o wyłączeniu czy chociażby przewijaniu filmu.
Jeśli szukasz samej akcji lub nastawiasz się na znaczną jej przewagę, ten film nie jest dla ciebie:)

Candy Colored Clown

mam tak samo ....momentami nuda..

ocenił(a) film na 9
Candy Colored Clown

Zła fabuła? Porąbało Cię ignorancie? Irytuje mnie gdy się wypowiadają filmowi imbecyle nieumiejący docenić prawdziwej sztuki.

ocenił(a) film na 9
Candy Colored Clown

Wróć do na dobre i na złe albo czasu honoru którym dajesz 10

oprzewielebny

Całe wasze stadko jest żałosne, człowiek ma swoje zdanie i ma pełne prawo się nim podzielić na publicznym forum, przestańcie się zachowywać jak dzieci.

ocenił(a) film na 8
Sergij

ale ze dramaturgia polskich seriali na 10, a Jet Li na 4, to już w pełni uzasadnione oburzenie

Candy Colored Clown

Jeśli ktoś nie lubi kina kopanego nie powinien ich oglądać a już na pewno brać się za ich ocenę. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones