PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852030}

Niewłaściwa Missy

The Wrong Missy
5,6 19 184
oceny
5,6 10 1 19184
Niewłaściwa Missy
powrót do forum filmu Niewłaściwa Missy

Myślę, że to całkiem niezły film na rozluźnienie, do zabicia czasu i wywołania uśmiechu. Przyjemnie się ogląda (scena z rekinami od momentu wypłynięcia świetna, tak jak skok do oceanu).

Wiadomo, że nie jest to wymagające kino ale na sobotni wieczór jak znalazł

ocenił(a) film na 7
Zeke

Pytanie:
Czy jest wulgarnie, sranie ćpanie i rzyganie?
Bo ostatnio co druga ",komedia" taka jest

ocenił(a) film na 7
dezertx

Był jeden moment z rzyganiem, srania i ćpania nie było ale można się pośmiać z głównej bohaterki bo była taka nieokrzesana i śmieszna i niezły wstyd robiła na początku na tej wycieczce. O dziwo później...... Nie będę robił spoilerów. Sam zobacz w miarę udana komedia jak dla mnie. 

ocenił(a) film na 7
karpiok23

No z tym rzyganiem mogli sobie darować- jakby zwyczajnie wrzuciła te ryby to by było to samo tylko bez obrzydliwośći.

Ćpali psie tabletki i marihunanen w paście do zębów :D

Kupę też ktoś zrobił na ekran podczas tego występu dla szefa.


Czyli jak Zawsze! u Netflixa jest ćpanie sranie i rzyganie tylko tym razem reżyser dodał jeszcze od siebie całe mnóstwo innych gagów więc poza tym elementami jest sporo zabójczych gagów.

No i aktorka grająca Missy ukradła film swoimi szaleństwami i wygłupami. Do tego ma taką dziwną twarz - jak " robiła demona" to tarzałem się że śmiechu

ocenił(a) film na 8
dezertx

Taaaa, to rzucę Ci rybimi flakami w twarz, i zobaczymy, czy nie rzygnierz :D dla mnie była całkowicie usprawiedliwiona ;)

ocenił(a) film na 8
dezertx

To nie była kupa tylko ściśnięta cytryna.

lia_13

Potwierdzam, to była cytryna, ale sam dałem się na początku złapać (przyzwyczajenia z tego typu filmów).

użytkownik usunięty
dezertx

Jak chcesz fajną i niezobowiązującą komedię bez typowego amerykańskiego "srania, ćpania i żartów o seksie" - polecam "Wieczór Gier" z 2018 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones