PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33160}

Niewidoczni

Dirty Pretty Things
6,9 8 612
ocen
6,9 10 1 8612
6,8 5
ocen krytyków
Niewidoczni
powrót do forum filmu Niewidoczni

Świetny!

ocenił(a) film na 9

Po tym jak zobaczyłem, że "Gazeta Wyborcza" dała temu filmowi 3 gwiazdki, nie bardzo chciałem go obejrzeć. Jednak gdy zobaczyłem obsadę, to pomyślałem, że warto,lecz nie spodziewałem się niczego wielkiego. Ot sobie filmik, obejrzeć i pójść spać. Oto się rozczarowałem totalnie w pozytywną stronę. Nastawiłem się na thiller, a tu zobaczyłem poruszający dramat z domieszkami komediowymi. Świetnie wyreżyserowany, jeszcze lepiej zagrany- oto co można o tym filmie powiedzieć. Audrey Toutou jak zwykle nie schodzi z wysokiego poziomu, a Sergi Lopez po prostu majstersztyk! Po roli w "Labiryncie Fauna" zostanie w mojej pamięci jako Kapitan Vidal. Po wczorajszym wieczorze zapamiętam go jako następcę de Niro. Gra w podobny sposób, równie dobrze i co najważniejsze- nie zawodzi. Potrafi w świetny sposób stworzyć kreację czarnego charakteru. Reasumując film, który należy zobaczyć. Z czystym sumieniem 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones