PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232993}

Niewidzialny

The Invisible
6,8 21 820
ocen
6,8 10 1 21820
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

ale kiedy już to robię, film musi być bardzo dobry. To jeden z tych filmów, który każe
zastanowić się nad naszym życiem, zmusza do refleksji. Emocje, wzruszenia, łzy w oczach.
Po takich produkcjach dalej wierzę w to, że kino potrafi być jeszcze ambitne. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
EBM4

a ja jestem trochę zniesmaczona zakończeniem. nie samym finałem, ale tym, jak on mówił przez Annie do swojej matki w szpitalu. wszystko było ok do tego momentu, który jak dla mnie był mocno przesadzony.

choć fakt faktem aktorzy dobrze zagrali, fabuła niebanalna, choć trochę naciągana. ale nie było źle, zatrzymał mnie, więc coś w nim było :) 6/10

agula_131

Zgadzam się. Zakończenie mi się w ogóle nie podobało. Gdyby inaczej wyglądała ta końcówka filmu, oceniłabym go wyżej, a tak daję również 6.

EBM4

Bez przesady jest pełno filmów, które w lepszy sposób zmuszają nas do refleksji i przemyśleń na temat naszego życia.
Łzy w oczach? Zdecydowanie wyolbrzymiasz albo naprawdę jesteś taki... "wrażliwy".

ocenił(a) film na 9
Dewan

Chodzi mi o ten gatunek filmowy, jeśli znasz podobne filmy proszę o tytuły, mi jedynie przychodzi do głowy efekt motyla 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones