PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32598}

Niewierna

Unfaithful
7,2 36 440
ocen
7,2 10 1 36440
7,2 4
oceny krytyków
Niewierna
powrót do forum filmu Niewierna

Mnie naprawde było trudno stanąć po czyjejś stronie,jestem w stanie zrozumieć i jego i ją i nawet tego kochanka. Bardzo dobre,ciekawe zakończenie,myślę,że się jednak zgłosił na tą policję. Elektryzująca Diane Lane,przepiękna muzyka i zdjęcia 9/10

robin17

To może stań po stronie dziecka, czy też masz wątpliwości? ;)

ocenił(a) film na 9
zweistein

Nie rozumiem tej prowokacji,ale nich Ci będzie stańmy po stronie dziecka

robin17

Taka tam prowokacyjka. Zastanawiałem się, po czyjej stronie możesz jeszcze stanąć w ramach twojej franciszkańskiej wręcz dobroci i zrozumienia drugiego człowieka.

ocenił(a) film na 9
zweistein

Tu nie chodzi o dobroć lecz o kręgosłup moralny:)

robin17

Czyżby wszyscy bohaterowie mieli go w podobnym do twojego stanie?

ocenił(a) film na 9
zweistein

A może podyskutujesz ładnie o filmie,bez zaśmiecania portalu osobistymi rozterkami? Wtedy ja sobie ocenię Twój kręgosłup moralny,w głowie,bez publicznych,osobistych wypowiedzi. Także jeśli jest coś jeszcze do dodania to o filmie proszę.

robin17

Zastanawiam się, czy wszyscy bohaterowie mieli na tyle podobny kręgosłup moralny, żeby mieć aż takie problemy z opowiedzeniem się po czyjejś (konkretnej) stronie? Teraz ładnie o filmie, może być?

Ale zaraz - przecież osobiste rozterki (twoje) widać w poście założycielskim, prawda? Czyli jednak można... choć nie można?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones