PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565410}

Niewolnica

I Am Slave
6,4 2 963
oceny
6,4 10 1 2963
Niewolnica
powrót do forum filmu Niewolnica

moja opinia

ocenił(a) film na 4

Nie podobał mi się. Ciekawa historia przedstawiona w bardzo nudny sposób. Momenty, które powinny być naładowane emocjami, zostały ukazane bardzo płytko i powierzchownie. A z thrillerem to to nie ma nic wspólnego. Nie wiem co więcej napisać, ode mnie tylko 4/10.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Te momenty są naładowane emocjami. Tylko trzeba się przyjrzeć!

ocenił(a) film na 4
lecterm

Wyraziłam swoją opinię. Jeśli były tam jakieś emocje, to nie przeniosły się one na mnie, a powinny. A należę do uczuciowych i emocjonalnych osób i ten film pod tym względem był słaby.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Zatem w porządku. Czasem jest jeszcze kwestia odpowiedniego patrzenia i dystansu do stereotypowych sposobów przekazywania emocji grając w filmie.

Melissa86

zgadzam się,niestety film mnie znudził a temat jest bardzo ważny-patrz info na końcu filmu
ps aktorka grająca główną rolę-piękna kobieta

ocenił(a) film na 6
Melissa86

mnie nie zanudził w ogóle (zwłaszcza, że był tak krótki) i był przepełniony emocjami, za to nie podobało mi się bardzo powierzchowne podejście do tematu i prostolinijność, jakies to wszystko za proste.. choć bardzo poruszające

nemoooooo

Zgadzam sie z toba . Prostota i emocje i to oddaje klimat temu filmu

Melissa86

popatrz z innej strony, to nie jest zmyślona historia, może jak ty zostaniesz niewolnikiem to film który będzie o tobie zostanie naładowany emocjami !!! mnie przeraził fakt co ludzie potrafią zrobić z drugim...

ocenił(a) film na 4
djana

Wiem, że to nie jest zmyślona historia, że to wydarzyło się naprawdę.
Jeśli ten film Ciebie przeraził, to nie wiem jak zareagowałabyś oglądając "Dziewczynę z sąsiedztwa"... Też oparty na faktach i on jest baaardzo naładowany emocjami i bardzo mnie poruszył, a nie jest o mnie, więc jak widzisz można wzruszyć/ zszokować/ przerazić itp.

Melissa86

no niestety oglądałam "dziewczynę z sąsiedztwa" kilka lat temu, ale wątpię żeby mnie w jak sposób poruszył.... O gustach się nie dyskutuje moja droga i tutaj urywa się nasza rozmowa..

ocenił(a) film na 4
djana

To Ty pierwsza zaczęłaś dyskusję o moim guście i polemizowanie z moim subiektywnym odczuciem na temat tego filmu. A tytuł wątku jak wół: "MOJA OPINIA".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones