PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733102}

Niezapomniany

Unforgettable
5,4 9 206
ocen
5,4 10 1 9206
Niezapomniany
powrót do forum filmu Niezapomniany

David jest zapatrzonym w siebie kretynem, który traktuje kobiety instrumentalnie. Oczekuje, by podporządkowaly się jego życiu, planom i zachciankom. Była żona, mimo swojego wykształcenia, przeniosła się z nim do małego miasta, bo ten miał takie widzimisie. Potem w ogóle się nią nie interesuje, ta żeby zwrócić uwagę, wdaje się w romans, co wcale nie jest rzadkością u kobiet. Potem się z nią rozwodzi i sprowadza kolejną, która żyje pod jego dyktando. Co mają obie te kobiety wspólnego, oprócz tego pajaca? Słabe dzieciństwo, tak jakby ten facet wybierał kobiety z problemami, żeby się na nich pasywnie wyzywac. To jest prawdziwy oprawca tego filmu.

lorelei_wants_revenge

Widocznie napotkałeś na swej drodze TYLKO takie kobiety. Zapewniam iż są również te Wierne. Nie powinno generalizować się niczego. Z doświadczenia mogę napisać iż faceci mają małe fiutki....

Wiola_Tabaza

Zwłaszcza, że sama jestem wierną kobietą. I bardzo mi przykro, że na swojej drodze napotkałaś TYLKO facetów z małymi. Takim to pewnie ciężko dochowac wierności, ale tego z doświadczenia nie wiem., ale statystyki nie kłamią. Najpewniej z frustracji takie kobiety atakują inne kobiety na forach internetowych. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2
lorelei_wants_revenge

Brawo, w śródokręcie.

ocenił(a) film na 2
Wiola_Tabaza

Ale pech. Wyrazy współczucia. Nie zrażaj się, próbuj dalej.

lorelei_wants_revenge

Dokładnie to samo pomyslalam oglądając ten film.

lorelei_wants_revenge

Ojej, jakie to straszne, niemal tak straszne jak kobiety naciskające, by facet SIĘ ZMIENIŁ - porzucił pasje, hobby dla spędzania większej ilości czasu z rodziną.
Bo facet to zawsze egoista i kat - obojętnie, czy za dużo pracuje, czy za dużo HOBBUJE.
Katem jest też, kiedy za mało wspiera robiącą karierę partnerkę, jak w obrazie DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY.

Tak czy siak, podejmująca romans kobieta jest zawsze, podkreślam zawsze, usprawiedliwiona:)

ocenił(a) film na 3
Gats_2

Dobre szczególnie to z tym romansem

lorelei_wants_revenge

w sumie racja, szkoda tylko, że i jedna i druga mu na to pozwalają

ocenił(a) film na 3
lorelei_wants_revenge

Jesteś feministką?

Globa

Nie, nie jestem. Feminizm to według mnie anachronizm, który nie ma prawa miejsca w świecie miliona rodzajów płci i orientacji seksualnych.

ocenił(a) film na 3
lorelei_wants_revenge

Ok, milona hahahaha.

lorelei_wants_revenge

Przykro mi, że nie znacie definicji tak prostego słowa jak feminizm. Nie macie pojęcia, a edukacja jest na wyciągnięcie ręki. Jesteś nie jesteś feministką to jesteś szowinistką

kasiaa_96

A mnie jest przykro, że wyciągasz wnioski na mój temat na podstawie jednego zdania. Jest mi przykro, że nie stać Cię na dogłębną analizę tego, co napisałam, a co śmiesz krytykować. Jest mi również przykro, że myślisz szablonowo i na skróty. A najbardziej jest mi przykro, że twierdzisz, że nie znam definicji feminizmu, kiedy sama nie wiesz, co to szowinizm.

lorelei_wants_revenge

Hahaha śmiem krytykować, bo każdy może to zrobić. Dogłębnie przeanalizowałam Twoje zdanie. Znam doskonale definicje tych pojęć. Najwyraźniej Ty nawet nie masz pojęcia o czym mówisz. A mi najbardziej jest przykro, że to Ty myślisz szablonowo i nawet nie jesteś tego świadoma. Edukacja = świadomość. Polecam

kasiaa_96

Twój poziom edukacji najlepiej reprezentuje to, jak bardzo nie znasz zasad interpunkcji. Pozdrawiam :)

lorelei_wants_revenge

Znajomość zasad interpunkcji świadczy o poziomie edukacji? Gratuluję logiki. Nie wiem jak ja skończyłam inż, mgr i studia podyplomowe! Moja ortografia i interpunkcja zawsze były na wysokim poziomie. Bezsensowny jest Twój komentarz, ale wcale mnie to już nie dziwi. Znajomość zasad interpunkcji jak widać nie świadczy o inteligencji, również o tej emocjonalnej. Pozdrawiam.

kasiaa_96

No tak, w Polsce te studia podyplomowe są bardzo modne, bo jakoś trzeba doić naiwniaków, zwłaszcza tych z prowincji, z której się wywodzisz zwłaszcza światopoglądowo i kulturalnie. Dobrze, ze studiowałam za granicą, bo mieć w Polsce takie wykształcenie i robić takie błędy, no i co najważniejsze-nie widzieć ich i się ich wypierac, to dopiero byłby wstyd!

ocenił(a) film na 3
lorelei_wants_revenge

Czy ja wiem? Dla mnie on był po prostu tlem. Źle napisana postać :(

ocenił(a) film na 3
lorelei_wants_revenge

Fakt, ten palcem robiony siurek był totalnym durniem. Nie wiem co te babki w nim widziały. Może miał konkretnego bakłażana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones