PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733102}

Niezapomniany

Unforgettable
5,4 9 221
ocen
5,4 10 1 9221
Niezapomniany
powrót do forum filmu Niezapomniany

Nie ma chłopa, więc śpi w łóżku z dzieckiem.
Wieczne buntowanie dziecka przeciwko ojcu.
Używanie dziecka jako narzędzia szantażu, mając przy tym kompletnie w nosie uczucia i potrzeby dziecka.
Wyjaśnianie sześciolatce, że tatuś NAS porzucił, bo mu w głowie tylko D... C.. i P... Wszystkie te słowa padły przy dziecku.
Utożsamianie siebie z dzieckiem, czyli albo się spotykasz z nami razem, albo wcale i nie pomaga tłumaczenie że ojciec ma w nosie TYLKO JĄ, a nie córkę.
Spotkania z dzieckiem pod nadzorem mamusi, a jak tatuś mówi coś, co jest mamusi nie na rękę, to ta mówi do córki : WIZYTA TEGO PANA DOBIEGŁA KOŃCA.
Propozycja powrotu do domu dwa lata po rozwodzie.

Niektóre baby trzeba by wysłać do jakiegoś weterynarza, żeby je przebadał na głowę.

prowrocek

Ale wiesz, że to film fabularny...? O kobiecie głęboko zaburzonej, z problemami psychicznymi? To, co mówiła dziecku miało jeszcze dosadniej pokazać widzom, jak bardzo zafiksowana na byłym mężu była.

ocenił(a) film na 4
JoasiaAsia

Oczywiście że wiem. Jednak poczytałem też forum w którym jedne doradzają innym, jak zemścić się na byłym. Wiele przeczytałem, wiele przeżyłem, a jeszcze więcej widziałem.
Raz na moich oczach, młoda kobieta rozbierała synka (około 4 latka) do majtek na ulicy, bo rzeczy które miał na sobie były od babci i do domu w nich iść nie może.
Chłopiec płakał, a matka przebierała go w listopadzie na parkingu przed blokiem, bo wracała z dzieckiem do mieszkania swojej mamusi.
Tyle faktów.
Z domysłów: Pewnie wracała od mamusi byłego i trzeba było z dziecka zdjąć ciuchy w które ubrała go ta zła babcia.

Gdyby nie to, na miejscu było zmarznięte dziecko, to pierwszy raz w życiu podszedłbym do kobiety i uderzyłbym ją z całej siły pięścią w nos.
Rozejrzałem się nawet czy nie ma nikogo w pobliżu i podszedłem, ale pomyślałem że idiotka się przewróci, ja ucieknę, a chłopiec będzie stał i marzł.
Tylko to kretynkę uratowało.
Chociaż wiem gdzie mieszka i nie gwarantuje, że jak ją spotkam bez dzieciaczka wieczorem, to jej nie przymaluje. Trafi na mój gorszy dzień i dostanie w papę.

prowrocek

Czyli podsumujmy: nie miałeś odwagi, by podejść do kobiety i zwrócić jej uwagę, wezwać policję, zrobić COKOLWIEK, kiedy byłeś świadkiem krzywdzenia dziecka, ale teraz planujesz ją pobić, jak ją spotkasz? Masakra.

Film nie broni bohaterki, nie przedstawia jej w korzystnym świetle, a pokazuje właśnie to - że zaburzona kobieta używała wszelkich dostępnych środków, by manipulować otoczeniem (w tym także dzieckiem). Podobną perspektywę ukazuje polski film "Tato". Pisanie o tym, że byś ją "przebadał na głowę" to truizm - właśnie o tym był ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones