PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810298}

Niezatapialni

Le grand bain
6,2 1 215
ocen
6,2 10 1 1215
Niezatapialni
powrót do forum filmu Niezatapialni

Fantastyczna komedia

ocenił(a) film na 8

Zastanawiam się ile z oceniających ten film osób faktycznie go widziało?! 6.0 to jakiś żart! Ja właśnie wróciłam z wypełnionego po brzegi kina, sala śmiała pełną gębą, ludzie klaskali w czasie seansu!! Dobrze ok zgadzam się, że może scenariusz nie jest zbyt odkrywczy i przewidywalny, ale to ma być komedia, a nie materiał na złotą palmę. Ten film ma bawić i pozytywnie nastrajać i robi to naprawdę doskonale. Historia może banalna, ok, racja, ale wspaniale opowiedziana, a w rozterkach bohaterów każdy znajdzie odrobinę siebie. Przestańmy wreszcie mierzyć każdy film tą samą miarą i cieszmy się kinem, które umie bawić, uwodzić emocjami, wciągać i sprawiać że człowiek czasem z kina wyjdzie także z szerokim uśmiechem a nie zdołowany tak, że niczego już mu się nie chce. Takie kino też jest potrzebne, ale przecież nie tylko takie. Niezdecydowanym powiem tylko tyle : zobaczcie Niezatapialnych, nie będziecie rozczarowani

ocenił(a) film na 4
ola79

Bardzo szanuję Twoje odczucia po filmie. Świetnie pójść na film i naładować się tak pozytywną energią. Ale to Twoje i tylko Twoje emocje. Ktoś inny odbiera to inaczej. Ja jestem nim mocno rozczarowana - pewnie spodziewałam się czegoś innego. Schemat goni schemat. Jasne, wspólne działanie, tak jak grupowa terapia pomaga. Ale ileż razy można? Nie byłam w stanie zidentyfikować się z żadnym z bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones