PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002430}

Niezgaszalni

Fireheart
6,4 1 047
ocen
6,4 10 1 1047
Niezgaszalni
powrót do forum filmu Niezgaszalni

Krytykowanie animacji nie jest w modzie i każdy krytyk jest sam poddawany krytyce, no cóż... jestem gotów. Mnie osobiście animacja nie wciągnęła swoja historią. Lubie animacje, trochę ich widziałem i w większości jak nie jest śmiesznie, to potrafią czymś zaskoczyć lub czymś przyciągnąć uwagę starszego widza. W przypadku Niezgaszalnych właśnie tego zabrakło w moim odczuciu. Poczułem jakbym przeszedł koło filmu, nic za bardzo mnie nie zaintrygowało, ani opowiadana historia, ani przesłanie, jakiś taki nijaki ten film mi się wydal niestety. Na szczęście to moje personalne odczucie. Dubbing dobry, od strony technicznej też nie ma się do czego przyczepić. 5/10

ocenił(a) film na 7
Bambim

a może po prostu trzeba spojrzeć trochę szerzej, albo z inne perspektywy? Wejść w buty nastoletniej dziewczyny i zobaczyć czy ona znajdzie coś dla siebie?

Raczej problemem jest fakt, że nie mogłeś się utożsamić z żadną postacią, bo cała animacja jest raczej kierowana do kobiet 12 - 19 lat, żeby pokazać im, że warto walczyć, żeby przestały się bać, zaczęły same sterować swoim życiem, były odważne. Że mogą zajmować się czymś innym, niż tylko tym na co pozwala im religia. Masa ważnych tematów. Tylko nic dla meżczyzn.

ocenił(a) film na 5
Skold

Jak najbardziej to wszystko zauważyłem, ale i tak mnie to nie ruszyło jakoś szczególnie. Sam mam córkę, której po woli, stopniowo również przekazuje te treści, więc to nie wina płci i braku zrozumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones