PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002430}

Niezgaszalni

Fireheart
6,3 1 049
ocen
6,3 10 1 1049
Niezgaszalni
powrót do forum filmu Niezgaszalni

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 3

seans z dziećmi, w kinku, na częściowym spanku, rybi, drętwy i dodupi, przykry (zwłaszcza w kontekście niedawnego pławienia się w bajorku nowohoryzontowych wspaniałości), z zamkniętymi oczami (mojemi), rolicznymi pytaniami (jeich) oraz jednym odwiecznym pytaniem (też mojem) gniewnie rzuconym w stronę stwórcy, kosmicznego architekta intergalaktycznej wsiechrzeczy:

dlaczego ucho nie ma powieki?

a po seansie, w dodatku pod żabką, a więc tradycyjnie, kłótnia! ale taka na fest. przez duże ku, przez duże chu i przez duże pe. znaczy poważna. taka na klątwy, ju-ony, bardziej niż słowa. jedno: - żebyś się nie osrał! drugie: - żebyś się nie zakochał!

(i wszystko mówiąca uwaga miejscowego żula, który akurat przelewał się obok, niczym komentarz antycznego chóru, pozwalająca ujrzeć całość zdarzeń na tej kulce w ich właściwym wymiarze, w jej właściwej perspektywie, miejscowy żul: - bombka jak ch*j!).

re:a.sumując: bogowie może nie obdarowali mnie nausznymi powiekami, ale wciąż są dla mnie łaskawi..

Westernik

co? XDD

ocenił(a) film na 3
natix_oxox

ano, z góry przepraszam za to ogłoszenie duszpasterskie, ale tak właśnie było;) w ogóle, skoro już przy ogłoszeniach duszpasterskich jesteśmy, postuluję traktowanie pozaekranowej przestrzeni filmowej na równi z tą ekranową - nieraz przychodzi z pomocą, zwłaszcza w przypadku niezbyt zajmujących filmów.. idąc tym tropem film w kinie zaczyna się nie tyle z chwilą wjechania czołówki filmowej, ile - z chwilą kiedy opuszczasz mieszkanie:)

ocenił(a) film na 8
Westernik

ale bełkot, co ty ćpasz?

ocenił(a) film na 3
nmelite

7-metoksy-beta-karboliny, 2,5-dimetoksy-4-metyloamfetaminy, 5-metoksy-N, N-dimetylotryptaminy oraz 4-indolol,3-(2-dimetyloaminoetylo)-4-hydroksyindolu zrazu dousznie, potem już tylko dodusznie, chcesz trochę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones