PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538226}

Nieznany sprawca

Little Murder
5,4 984
oceny
5,4 10 1 984
Nieznany sprawca
powrót do forum filmu Nieznany sprawca

Nie jest to majstersztyk, ale też nie jest tragedia. Film jest po prostu zwyczajny, ale przyjemnie się ogląda. Jeden wątek trochę niepotrzebny, nie będę zdradzał o co chodzi, ale po obejrzeniu filmu chyba każdy dojdzie do tego, co miałem na myśli. Klimat filmu całkiem całkiem. Film dobry zarówno na kaca, jak i na leniwy wieczór.

ocenił(a) film na 5
cosanostra_2

zgadzam się film niezły a postać Jennifer, którą gra Sharon Leal .. mmm ta aktorka mimo prawie 40tu lat wygląda oszołamiająco :)

ocenił(a) film na 9
cosanostra_2

świetne , od poczatku byłem pewny ze to sasiad z na przeciwka zabił Corey . Warto obejrzec ;)

ocenił(a) film na 5
boteq

Boteq, pamiętaj o tych co jeszcze nie obejrzeli, zanim napiszesz coś konkretnego o filmie, a szczególnie tak istotnego, na drugi raz zaznacz że to Spoiler. Co do filmu sam pomysł oraz obsada ok, muzyka świetna, ale niestety jak dla mnie zbyt przewidywalny i nie trzymający w napięciu. Film na leniwy wieczór, albo jak w moim przypadku na leniwy poranek;)

cosanostra_2

swietny film, ocena jest zdecydowanie za niska....

cosanostra_2

niepotrzebny wątek to narkotyki za pewne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones