PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 460
ocen
6,9 10 1 123460
6,5 19
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

Acha

ocenił(a) film na 1

Co jest takiego fascynującego w tym filmie? Faceci niepokonani? To jest żenujące, a nie
fascynujące. Kompromitacja dla takich szanujących się aktorów światowego formatu. zal patrzeć
jak niektórzy aktorzy lecą na kasę, nie patrząc w jakiej produkcji będą grali.

ocenił(a) film na 9
Bercikk96

No cóż. Skoro na początku piszesz, że to jest żenujące, to jakakolwiek pogadanka z tobą nie ma sensu. Przejrzyj sobie stare tematy to może zrozumiesz czemu tak wielu osobom film się tak podoba. Hmm a tak w ogóle, to kogo masz na myśli pisząc "aktorów światowego formatu". Arni, Sly, JCVD nie są wybitnymi aktorami. Daleko im do de Niro i Pacino. Niezniszczalni wiedzą co mają robić, mają rozwalać, a nie walczyć o oscary.

ocenił(a) film na 1
zulombo

No nie wiem czy Sylvester Stallone, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger to nie są gwiazdy światowego formatu.

ocenił(a) film na 9
Bercikk96

Nie każdy gwiazdor jest aktorem światowego formatu i odwrotnie.

ocenił(a) film na 1
zulombo

Każdy ich zna jako znakomitych aktorów.

ocenił(a) film na 9
Bercikk96

Myślałem, że piszesz na poważnie, ale widzę, że jednak trolujesz. Pozdrówko.

ocenił(a) film na 1
zulombo

Acha

ocenił(a) film na 5
Bercikk96

niezniszczalni to kwintesencja kina akcji, właśnie tak ma wyglądać film akcji, napakowani herosi, walka, wybuchy, pościgi, a na końcu wszyscy wychodzą bez szwanku. ty pewnie wolałbyś gdyby ten film wyreżyserowal jim jarmush ;)

ocenił(a) film na 1
Pavlo1337

Herosi to raczej w filmach historycznych powinni występować do tematyki mitów a nie w filmie akcji,a jeśli już to w filmie sci-fi :)

ocenił(a) film na 5
Bercikk96

hehe żałosny jesteś, nie mam czasu na dyskusje z tępym dzieckiem :)

ocenił(a) film na 1
Pavlo1337

Po prostu nie potrafisz udowodnić swoich racji nawet tępemu dziecku :)

ocenił(a) film na 5
Bercikk96

jakkolwiek, uznajmy że masz racje

ocenił(a) film na 4
Pavlo1337

Zasypiam przy takich filmach. BAJKA ! aż nie chce się oglądać, nie lubie takich filmów, myślę że to bardziej na młodego widza.
Sorry dobra bajka jest ciekawsza ;)

ocenił(a) film na 8
Bercikk96

Wyluzuj! Dokładnie tak, jak to zrobili podstarzali gwiazdorzy kina akcji, (czyli:zabili go i uciekł!) śmiejąc się z własnych aktorskich osiągnięć, taki dystans przychodzi z wiekiem :) Popełniasz wielki błąd (o ile nie trolujesz) oceniając widowisko cyrkowe teatralnymi kryteriami. A więc raz jeszcze apeluję - wyluzuj! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones