PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386664}

Niezwyciężony Iron Man

The Invincible Iron Man
6,1 1 466
ocen
6,1 10 1 1466
Niezwyciężony Iron Man
powrót do forum filmu Niezwyciężony Iron Man

Nudny

ocenił(a) film na 3

Myślałem że to będzie coś fajnego, a tu taka kiszka. Ledwo wytrzymałem do końca. Po zobaczeniu plakatu myślałem że jakaś fajna animacja, ale nic z tego. Nawet komputerowe wstawki niewiele pomogły. Niezły był wałek jak go zestrzeliła terakotowa armia strzałami :D a wcześniej walczył z demonami i dawał rade. Największy plus to muzyka. Ostatecznie 3/10.

ocenił(a) film na 4
Rezun

Mam podobne odczucia. Iron Mana w reżyserii Jon Favreau jeszcze nie oglądałem. Wpadł mi tymczasem w ręce animowany - Niezwyciężony Iron Man. Z tego co czytałem o tamtym filmie powiązane ze sobą są chyba dość luźno. Mam nadzieję, że nie-animowana wersja okaże się lepsza. Ta, którą obejrzałem nie przypadła mi do gustu. 4/10

Rezun

Zgadzam się, zero akcji, a przecież o to tu chodzi, może fabuła nie była infantylna, ale wiało nudą. (SPOILER) ----------------------------Gdzie walka z Mandarynem? To co widziałem było...hmm, nudne i jeszcze mi się te zbroje nie podobały. Jakieś takie za duże i finalna "walka" została "stoczona" w Mark 1. Liczyłem na coś więcej.

ocenił(a) film na 4
Rezun

Dla mnie też baardzo taki se.
Zdziwiło mnie, że bardziej latał w 1 zbroi niż w oficjalnym iron manie.
Nawet na walkę z Mandarynem też wybrał podstawowego blaszaka.
Spodziewałem się czegoś innego a tak wyszło takie sobie to wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones