PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763837}

Niezwyciężony

Stronger
6,5 13 880
ocen
6,5 10 1 13880
5,1 10
ocen krytyków
Niezwyciężony
powrót do forum filmu Niezwyciężony

Średnia ocen

użytkownik usunięty

Ta średnia ocen to jest jakaś kpina O.o

ocenił(a) film na 8

+1

ocenił(a) film na 8

Chyba skomasowany atak trolli. Przykładowo, oceny aktorów "Killing of a Sacred Deer" w parę dni po premierze też spadły do 5/6. Tak przypuszczam, bo nie chce mi się wierzyć, że aż tak się wielu osobom nie spodobał, a na forum również negatywnych opinii nie ma. Przy takiej liczbie głosów by kilka tematów już było. Ten film nie jest nawet w 1/10 tak ckliwy, zbyt amerykański itd., by go tak hejtować. Także to musi być jakiś atak.

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Hmmm, powiem Wam szczerze, że ja mam problem z tym filmem... Oglądało się go bardzo dobrze (do pewnego momentu). Przekaz był dobry i silny, momentami aż ściskało gardło. No właśnie: do pewnego momentu... Nie zgadzam się, że "nie jest w 1/10 tak ckliwy, zbyt amerykański itd.". Otóż właśnie jest! Druga połowa filmu ma już tanie chwyty znane z hollywoodzkich filmów, słabych ckliwych momentów czy przysłowiowego powiewania amerykańską flagą.

Ogólnie nota z 7 (czy nawet 8) właściwie "poleciała" mi za te powiedzmy ostatnie 2/3 filmu aż do 5/10... Nie sposób jednak nie zauważyć, że w tym filmie jest kapitalna i wiodąca rola - i nie jest nią rola Gyllenhala. Uważam, że Maslany zagrała nieprawdopodobnie... Nie da się tego lepiej zagrać. Fenomenalna kreacja, brak słów... Jake dostosował się poziomem do partnerki, ale to w dużej mierze dzieki niej ten film się broni i być może moja nota powinna być 6 ! :)

ocenił(a) film na 9

Nie ma o czym mówić, jeden z najlepszych filmów roku. Średnia na pewno się wyprostuje kiedy ludzie faktycznie go obejrzą.

użytkownik usunięty
mitrus80

Coś w tym musi być. Gdy napisałem ten post, to średnia wynosiła 4,4 , a teraz wynosi 5,1 :D

ocenił(a) film na 8

średnia to grube przegięcie!

użytkownik usunięty

srednia ocena bo to jest zwyczajnie sredni film ktorym nie sie sensu podniecac
nota 5 to max

użytkownik usunięty

Moim zdaniem ten film nie zasługuje na średnią wynoszącą aż 4,4! Tyle wynosiła ta średnia, gdy założyłem ten temat :P Średnią 5,5 bardziej jestem w stanie zrozumieć.

użytkownik usunięty

hehe
niech bedzie srednia 5.5

użytkownik usunięty

"Drzewo życia" ma średnią 5,8 , więc patrząc na to, to 5,5 nie jest takie złe xD

a mi sie ten film nie podobał i co?
nie jest to urodzony 4 lipca i jak dla mnie nigdy nie będzie ;)

użytkownik usunięty
maximus_

Jedyne co łączy te oba filmy, to niepełnosprawność głównych bohaterów. Nie ma kompletnie sensu porównywać obu filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones