PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99387}

Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka

Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin
7,6 4 805
ocen
7,6 10 1 4805
7,2 4
oceny krytyków
Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka
powrót do forum filmu Niezwykła Przygoda Kubusia Puchatka

-Puchetek:'każdy powód jest dobry aby być Puchatkiem, wierzcie mi, i być ze swoim absolutnie najlepszym przyjacielem Krzysiem,'
-znów Puchatek: : 'osobność jest całkiem miła kiedy jesteśmy razem' ;
-tym razem Tygrysek: :'to normalne, bez potwora to żadna wyprawa...'
- i jeszcze pan Sowa : 'powodzenia, a tym którzy nie wrócą powodzenie podwójnie' :
... ale czy aby na pewno jest to Kubusia największa przygoda? a pamiętacie jak pękł balonik Krzysia....(?):)

użytkownik usunięty
hania

kwestii 'to normalne, bez potwora to żadna wyprawa...' nie poweidział Tygrysek tylko Pan Sowa! a mi sie film batdzo podobał

pewnie ze pamietamy jak balonik pekl! chyba nigdy tego nie zapomnie :) i jak Krzyś go z powrotem nadmuchał :))

kurcze - wspomnienia ;))

ocenił(a) film na 9
hania

"Skacz, Prosiaczku! Złapiemy cię albo i nie!" Tygrys
"Nie ma gdzie iść. Nic do roboty... i żadnej nadziei, że będzie lepiej. To całkiem tak, jak w sobotni wieczór w moim domu." Kłapouchy

ocenił(a) film na 10
hania

Jeszcze zapomnieliście o :

,,Wszystko jedno , czy spadnie z 10 tysięcy metrów na skały , czy też wypadnie z łóżka . Tylko , że z łóżka to trochę mniej
boli'' : ) - Tygrysek

ocenił(a) film na 9
hania

Niesamowita bajka. Kociniak jako głos Kubusia Puchatka wspaniały, reszta zresztą też.

ocenił(a) film na 8
hania

"Wy i ja może razem robić wszystko, ale tylko Krzyś i ja mogliśmy robić nic"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones