PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545622}

Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec

Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec
6,0 4 903
oceny
6,0 10 1 4903
Niezwykłe przygody Adeli Blanc Sec
powrót do forum filmu Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec

Nie wierzę!

ocenił(a) film na 5

Nie mogę uwierzyć, że ten film to dzieło twórcy "Leona Zawodowca". Smutne, jak stoczył się Luc Besson.

andriej2

dokładnie. nie mogę uwierzyć, że mój ukochany twórca filmów wypuścił taką szmirę:/

kompaktowa

Film jest wyjątkowo nudny, ale skoro kreci juz filmy w stylu "Artur i Minimki", to nic mnie juz nie zdziwi. A tak poza tym, to moze jestem jednym z niewielu, ale "Piąty Element" dla mnie też był średni. Jednak "Leon Zawodowiec", czy "Nikita", to były świetne filmy...

ocenił(a) film na 6
andriej2

Dlaczego szmirę? Film jest ładny w kwestii wizualnej i nawet zabawny. Mi się bardzo podobał<3

ocenił(a) film na 10
andriej2

To inny gatunek, który jak widzę do Ciebie nie przemawia. A według mnie ten film to arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
andriej2

Ten film jest świetny. Widzę, że niektórzy nie rozumieją lekkiej i dziwacznej konwencji tego filmu. Film to trochę jak połączenie Doktor Who z Indiana Jones i taki w gruncie rzeczy miał być.

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Zgadza się. Ten film bazuje na różnych konwencjach kina przygodowo-fantastycznego, typu Indiana, Mumia itp. Besson robi z tego stylową na swój sposób mieszankę. Do tego jak zwykle wyraziste kreacje

ocenił(a) film na 8
chemas

Raczej bazuje na komiksie,którego jest ekranizacją.

ocenił(a) film na 8
tawerna666

Jak zwał tak zwał, tak czy siak jest pomieszanie konwencji

andriej2

Weź poprawkę na to, do jakiego odbiorcy ten film jest adresowany. To jest solidny film familijny, żeby sobie obejrzeć z żoną i dziećmi. I w swoim gatunku to jest jeden z lepszych, jakie widziałem.

ocenił(a) film na 2
andriej2

Jak dla mnie ten film wieje nudą i przykro mi że Luc Besson się w to dziadostwo zaangarzował.

ocenił(a) film na 8
andriej2

Stoczył się ??? Przecież ten film w swojej konwencji jest bardzo dobry. Humor i klasa starego dobrego Luca, jak w Piątym elemencie prawie. Jak zwykle znakomity scenariusz i doskonale dobrana obsada. Klasa. Ogląda się znakomicie

andriej2

No niesamowite, siurdaczulku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones