PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32274}

Nigdy więcej

Enough
6,8 31 180
ocen
6,8 10 1 31180
5,7 3
oceny krytyków
Nigdy więcej
powrót do forum filmu Nigdy więcej

Zamiast się czepiać swojego męża/chłopaka o jakieś bzdury np.że wychodzi z kolegami na piwko to niech lepiej tego męża/chłopaka swojego docenią i niech dziękują za niego Bogu bo mogły trafić na takiego mężczyznę jak główna bohaterka tego filmu.

Znawca kina

Taaa.. pod warunkiem, że ten mąż/chłopak też docenia co ma.

sloncek

Popieram,obie strony powinny ze sobą szczerze rozmawiać,zamiast wściekać się o byle drobiazgi.Poza tym ktoś,kto raz uderzy,będzie to robił coraz częściej,bo tylko wtedy czuje się panem sytuacji-nieważne,czy to kobieta czy mężczyzna.

sloncek

Dokładnie.

ocenił(a) film na 6
Znawca kina

Po obejrzeniu tego filmu kobiety powinny stwierdzić, że nie warto się wiązać. Jednak wszyscy wiemy, że to tylko film i nie ma co z niego czerpać większych nauk życiowych (no chyba, że planujemy (za)bić byłą/byłego).

Znawca kina

To, że ktoś ma w życiu gorzej niż my nie oznacza, że zamiast sobie stawiać wyżej poprzeczkę obniżymy ją pocieszając się cudzym nieszczęściem. Jak można mieć takie zdanie jak ty? A to, że dzieci w Afryce mieszkają w lepiankach ma być dla mnie powodem do tego żeby sprzedać swoją nieruchomość i zamieszkać pod namiotem? Rany boskie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
normalny77

Widać, że zostałeś wychowany w zacofanej rodzinie gdzie faceci z puszką piwa spędzali życie przed telewizorem a niewykształcone kobiety podawały im kanapeczki. Wybacz ale nie każda rodzina tak wygląda więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Szkoda, że nikt cię nie nauczył szanować innych ludzi oraz czym jest seksizm (no ale kto cię niby miał tego nauczyć?). I zabrzmiało to tak, jakby filmweb był jakimś zaszczytnym miejscem i prawo pisania czegokolwiek było jakąś nagrodą...

AlexabezKeksa

o jaka Ty mundra :) i już wszystko o mnie wiesz:) co za prymitywizm i generalizacja typowa dla pustych panien tak jak pisałem wracaj do kurnika na grzędę i tam sobie pogdakaj:P

normalny77

Bardzo konstruktywny komentarz!

AlexabezKeksa

Starałem się zejść do Twojego poziomu.. pozdrawiam:)

normalny77

Takie "riposty" były popularne jak byłam w podstawówce ale chyba zatrzymałeś się jak widzę na takim etapie rozwoju skoro dalej uważasz je za cięte i warte umieszczenia ich na forum :) Również serdecznie pozdrawiam!

AlexabezKeksa

oki niech Ci będzie babo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones