PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633658}
5,2 2 178
ocen
5,2 10 1 2178
6,3 14
ocen krytyków
Night Moves
powrót do forum filmu Night Moves

Wysadzenie psychiki

ocenił(a) film na 5

Zawiedziony jestem, obejrzałem ten film głownie ze względu na piękną Dakotę i tematykę eko.
Spodziewałem się czegoś zupełnie innego, nie wiem w sumie czego ale nie dramatu o przewrażliwionym chłopcu "ekoterroryście".
Przyjemnie się ogląda mniej więcej do połowy zakończonej wysadzeniem tamy, reszta filmu jest ciężka, mroczna, przygnębiająca i depresyjna.
Świetnie pokazany jest postępujący rozpad psychiki tego kolesia, jego paranoiczne spojrzenie jest naprawdę przerażające, ujęcia są zmontowane w ten sposób że można się mocno wczuć.
Podsumowując, film jest ciężki i jeśli jesteś fanem dupki dakoty to odradzam.
Jeśli szukasz dramatu psychologicznego to bingo.Tylko po seansie lepiej puść sb komedię i zagryzaj czekoladą.

ocenił(a) film na 5
Arayen

obejrzalam dla dakoty i saarsgarda, moglby byc troszke ciekawszy ale koncowka troche mnie zaskoczyla .. moze podasz jakis ciekawy tytuł z dakotą ktorego nie mialam okazji ogladac?

ocenił(a) film na 5
natalien88

Godne polecenia są na pewno Motel Life, chociaż Dakota trzecioplanowo,
"Very good girls" jest bardzo przyjemnym filmem o przyjaźni też warto,
The Runaways świetny, pewnie oglądałaś,
"Effie Gray" jest kostiumowy i niestety nudny jak cholera, nie przebrnąłem przez niego.
Można jeszcze ew. "Push"

ocenił(a) film na 5
Arayen

ok wiec effie czeka bo juz mam, nie ogladalam motel life i push. dzieki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones