PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489198}
4,2 527
ocen
4,2 10 1 527
Night of the Demons
powrót do forum filmu Night of the Demons

W sumie nic mu nie mogę zarzucić. Solidna pozycja wśród horrorów. Świetne zdjęcia i obsada ale całość średnio wciągająca. Jak na pozycję z ostatnich lat film dobry, dużo komediowych momentów. Warto zobaczyć, polecam.

Solidna pozycja wsrod horrow ?:D Czlowieka nie rob sobie jaj! Takiego gniota od lat nie widzialem! Wylaczylem film po 1h! NIE POLECAM!

ocenił(a) film na 5
Fiorek

Dla mnie średniak, nie powiem że lepszy od oryginału ale na pewno mniej chaotyczny.

VRS

Słabiutki film i było do przewidzenia, że ten kościotrup w basement ugryzie tę laseczkę czaszka ta.

użytkownik usunięty
aniolek1234

Zależy co kto lubi ja wolę luźne horrorki niż włażące na psyche ;) więc ten uważam za całkiem niezły. Fajny klimat jaki tworzy muzyka i nastrój halloween.

To taki niby horror ale nic nie straszyło,choć efekty specjalne lepsze niż w pierwowzorze,pomysł niby był niezły,ale ogólnie zupełnie bez klimatu grozy czy nawet niesamowitości,choć fakt muza była niezła,i początek,potem jednak coraz słabiej ale koniec najlepszy.

użytkownik usunięty
szarit

Ten film to przede wszystkim komedia. W miarę rozwoju sytuacji można to było szybko wyczuć i zmienić swoje oczekiwania. Jeśli ktoś się spodziewał, że to będzie film grozy, mocno się przeliczył, ale w sumie zabawny film.

No niestety a mnie głupiej marzył się wreszcie jakiś dobry horror z demonami,a nie niespecjalnie śmieszna komedyja ze zdegenerowaną amerykańską młodzieżą na ale pomarzyć zawsze można.

ocenił(a) film na 6
szarit

Ubawiłem się przednio na tym filmie :D
Jedno jest pewne - MUZA NIESAMOWITA !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones