PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624701}
3,0 5
ocen
3,0 10 1 5

Nightmare Asylum
powrót do forum filmu Nightmare Asylum

Todd Sheets, postać znana w świecie kina grozy klasy Z. Ma swoich fanów, ale jego ekstremalne niskobudżetowe splattery kręcone kamerą wideo (SOV) nie przynosiły mu chyba dochodów, bowiem przestał je kręcić 11 lat temu. "Nightmare Asylum" jest niskobudżetową,a amatorską kupą, taką, jakie oglądam raz na miesiąc - dwa, sam nie wiem po co. O ile pamiętam (oglądałem go już z miesiąc temu, ale musiałem sam dodać film do bazy, żeby to napisać) napisy początkowe były koszmarnie długie i w tle leciała jakaś amatorska muzyka troszkę przypominająca Front 242. Potem jakaś panna latała po jakiejś opuszczonej fabryce, która miała być niby szpitalem dla obłąkanych. Jakieś po*eby tam też latały i było trochę amatorskiego gore. Fabuły praktycznie brak, bowiem całość jest tylko koszmarnym snem bohaterki, bez ładu i składu. Raczej nudnawe, choć na pewno lepsze, niż np. Demon Queen. Jednak z produkcji tego pokroju bardziej podobało mi się już "Hallucinations" braci Polonia. Tylko dla maniaków amatorskich horrorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones