PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337331}
7,6 83
oceny
7,6 10 1 83
Niji no megami
powrót do forum filmu Niji no megami

napewno nie można powiedzieć ze to zmarnowane niecąłe 2h w życiu. daje duzo do przemyślenia, każe cenić to co sie ma. zwraca tez uwage na to co łatwo przegapić ...

ocenił(a) film na 7
amigone

Muszę zgodzić się z przedmówcą. Mnie się film bardzo podobał. 8/10 w swoim gatunku nie wspominając już o genialnej kreacji Yu Aoi ;)

amigone

zgadzam się, co tu dużo mówić, przepiękny...liczy się każda chwila spędzona z drugim człowiekiem

ocenił(a) film na 9
amigone

ZAWIERA SPOILERY (lekkie)
Bardzo dobry, ponieważ jak dla mnie wnosi ogromny powiem świeżości w japońskich filmach. Mamy świetne aktorstwo, bardzo naturalne sceny i dialogi. Nie wiem czy widziałem, bo nie mogę sięgnąć pamięcią do filmu przedstawiającego tak spontanicznych Japończyków. Bohater filmu również nie jest typowy. Nie mamy tutaj markotnego, nieśmiałego chłopaka czy rozwrzeszczanego buntownika obrażonego na cały świat. Główny bohater jest żartownisiem, bardzo otwartym i nieskrępowanym. Jest tylko jeden schemat, który zastosowano w kierunku męskiego widza. Bohater jest pierdołą jeśli chodzi o odczytywanie uczuć innych. Scenariusz jest ciekawy, poruszono wiele spraw, niektóre bardzo zabawnie. Ciekawe było żartowanie ze śledzenia - stalkingu czy problemu Japonek po 25 roku życia ze znalezieniem męża. Podobała mi się również scena z piosenkarzem, który wyglądał komicznie. Tego typu artystów jest sporo na komercyjnym rynku japońskim. Jestem pod wrażeniem. Film zasługuje na mocne 8, więc wystawiłem mu 9, bo zginie w zalewie przeciętnych filmów z wystawionymi przez ludzi ósemkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones