PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31374}

Nikomu ani słowa

Don't Say a Word
7,0 24 621
ocen
7,0 10 1 24621
5,8 4
oceny krytyków
Nikomu ani słowa
powrót do forum filmu Nikomu ani słowa
p15

podbijam ;-) warto?

ocenił(a) film na 9
aneciulka

A ja odpowiem WARTO widziałem bardzo dawno lecz dziś chyba znowu zobaczę :D:D nie będę wam tu opowiadać bo zepsuję film i zabawę tak więc chcę tu widzieć jutro wasze komentarze pogadamy o filmie xD : D !

ocenił(a) film na 6
Adameczek1995

niby film ujdzie ale słaby motyw z wyrzuceniem brylantu czy tam diamentu do rowu i zasypanie go gruzem... że niby aż tak mu zależało na córce i nie obchodziło go 1mln dolarów ? no cóż, film oceniłem na 6/10, z braku laku ujdzie

Arekdnb

Douglas był dobrze usytuowanym, inteligentnym (znającym z racji zawodu, ludzka psychikę i socjologie pewnie też) człowiekiem z szczęśliwą rodziną. A kradziony kamień za miliard oznacza jedynie kłopoty. Też bym tak postąpił na jego miejscu. A jeżeli nawet nie, to tylko dlatego, że nie znam tak dobrze ludzkiej psychiki jak on, i to byłby błąd.

ocenił(a) film na 10
Arekdnb

Myślę, że wiele osób, które nie oglądały filmu, serdecznie podziękują Ci za spoiler.

ocenił(a) film na 7
p15

Warto.

ocenił(a) film na 7
p15

Widziałem go x razy. DZiś nie przegapię. Warto ;d

p15

Warto ! Ja już oglądałam, ale i tak zamierzam obejrzeć jeszcze raz xD Świetny film ;D

ocenił(a) film na 9
p15

Zajebisty film

p15

To ja sobie obejrze skoro tak warto ;]

ocenił(a) film na 8
p15

chyba warto. Nie pamietam go, ale wystawilem 8/10...

ocenił(a) film na 6
p15

Film średni. ocena ogolna troche za wysoka maks 6,0

ocenił(a) film na 4
p15

jedyna rzecz dla której było warto obejrzeć ten film to bardzo dobra kreacja Brittany Murphy. A sama fabuła do bólu przewidywalna, kolejny pseudomoralizujący melodramacik z parszywym happy endem. Napięcie wprawdzie było, ale to złudne uczucie, gdy wiadomo, czego od produkcji oczekiwać. Taki thriller, jakich wiele w Ameryce - tj. dla ubogich

ocenił(a) film na 10
Lumpi

Nigdy w życiu się z tym nie zgodzę. Moim zdaniem reżyser z banalnej historyjki (ojej, uprowadzili mi dziecko!) zrobił naprawdę dobry film. Mnie od początku do końca szalenie ciekawił i nawet na chwilę nie odeszłam od komputera. Sądzę, że wiele amerykańskich gwiazd może brać przykład z fabuły tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
p15

Zdecydowanie warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones