PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125023}

Nikotyna

Nicotina
6,9 3 471
ocen
6,9 10 1 3471
Nikotyna
powrót do forum filmu Nikotyna

Ciekawy pomysl

ocenił(a) film na 7

Troche inaczyj wyobrazalem sobie ten film ale spodobal mnie sie.Moja ulubiona scena to ta u fryzjera znakomita.I przez caly czas towarzyszy nikotyna bohaterom filmu to tak jak w zyciu.

zegan333

pomysł raczej średnio oryginalny, istnieje troszku takich filmów (m.in amerykański Big Nothing), ale film sam w sobie ma klimat, brak infantylnych,wyświechtanych gwiazd Holiłudu, ogólnie powiedziałabym,że lekko niedoceniony, a więc - polecam ^^

ocenił(a) film na 7
almost_dead

Uwazam ze brak gwiazd to plus tego filmu

ocenił(a) film na 7
zegan333

Scena u fryzjera the best! :) Arcydzieło to, to nie jest, ale ogląda się przyjemnie i jak ktoś lubi takie groteskowe komedie z wątkiem mafijnym i kradzieżą w rolach głównych to szczerze polecam. Radzę tylko nie oczekiwać nie wiadomo jakich egzystencjalnych wzruszeń. To dobre, acz nastawione na masowego widza kino:)

ocenił(a) film na 7
bipia

;-)

ocenił(a) film na 7
zegan333

nie no nie spodziewałem się tak dobrego kina ;) Film oglądało się naprawdę przyjemnie. Dużo humoru, bez pretensjonalna gra aktorska, i generalnie komedia czarna aż smoła ;) Wszystko to oceniam na wielki plus. Trochę film przypomina parodię tego rodzaju filmów ale wyszedł ciekawy materiał. Polecam...

ocenił(a) film na 7
Dziuchni91

Powiem ci ze tez mnie zaskoczyl

zegan333

Seans zakłóciło mi opóźnienie dźwięku do obrazu tak od 17minuty, więc dosyć wcześnie, więc możliwe, że gdyby tego nie było, ocena byłaby wyższa. Bardzo fajna komedia z wątkiem kryminalnym. I po raz kolejny nie zawiodłam się na filmie z Ameryki Łacińskiej + Hiszpanii :)

ocenił(a) film na 7
Weronekk

Zobacz go jeszcze raz bez zaklucen

zegan333

Szukałam, ale nie mogłam znaleźć :)

ocenił(a) film na 6
Weronekk

TVP Kultura dwa razy w ciągu roku daję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones