PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000857}

Nikt nie ujdzie z życiem

No One Gets Out Alive
4,5 5 505
ocen
4,5 10 1 5505
Nikt nie ujdzie z życiem
powrót do forum filmu Nikt nie ujdzie z życiem

Zaczyna się całkiem intrygująco. Młoda Meksykanka dociera do ,raju, w którym sądzi, iż uda jej się zmienić swoje życie na lepsze. Zdesperowana postanawia wynająć pokój od dość dziwnego osobnika, do tego w osobliwym miejscu. Sam dom prezentuje się całkiem znośnie. Problem zaczyna się gdzieś w połowie filmu, kiedy to zostaje zaakcentowane coś, czego możemy spodziewać się od samego początku. Właściciel posiadłości nie jest wcale taki niewinny i do tego sama posiadłość ma swoją mroczna historię. Mnie ten film nieco zmęczył. Trochę się dłużył i nawet otwarte zakończenie nie zmieni tego, iż jest po prostu słaby.

ocenił(a) film na 7
PurpleAngel

Trochę się zgodzę że mógł to być zdecydowanie lepszy film gdyby został poprowadzony w inny sposób od połowy. Jednak od strony wizualnej to bardzo dobrze zrealizowana produkcja. Widać pomysł na ciekawe ujęcia. Myślę że gdyby do końca scenariusz opierał się na straszeniu niepewnością zamiast wykładać wszystko na tacy byłby to zdecydowanie lepszy film. Mimo wszystko w dobie horrorów zrealizowanych metodą kopiuj\wklej to pozycja warta obejrzenia.

ocenił(a) film na 2
andrea_paolo_nigro

A co w tym filmie było innego niż kopiuj/wklej? Horror jakich wiele, sam pomysł na tego potwora w skrzyni był dosyć intrygujący - historia tego stwora ma potencjał, ale cała reszta filmu potwornie nudna. Nic nowego, nic ciekawego, w dodatku tak jak napisał autor tematu - od początku wiadomo było, jak to wszystko się potoczy.
Moim zdaniem film bardzo kiepski.

ocenił(a) film na 7
Sol89

Wiesz co właśnie mnie zaciekawiły ujęcia, niektóre z nich mnie naprawdę zaintrygowały i w moim odczuciu budowały napięcie mimo że praktycznie jak mówisz nic się nie działo przez większą część filmu.

Dla mnie powiewem nowości i do tej pory filmem niedocenionym jest Empty Man. I zgodzę się z Tobą że większość produkcji to kopiuj wklej więc jak masz coś ciekawego to zawsze możesz podesłać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones