PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 226
ocen
6,0 10 1 47226
5,2 14
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

Bardzo podobał mi się ten film. Świetnie dobrana obsada, wspaniała muzyka. :) Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
adrianna96

Z tym filmem jest coś nie tak. Zmarnowany potencjał! Piękne kobiety które w nim grają nie wyglądają tu akurat szczególnie uroczo. Motyw dekadencji, który wije sie przez cały film w końcu zdaje sie byc męczący dla widza, a odniesienia do "Osiem i Pół" staja sie profanacją. Dla mnie zawód. Moja ocena 5,66

ocenił(a) film na 5
adrianna96

a ja popieram opinię adriann96. Odbieram ten film jako zupełnie oddzielny od 8 i pól. Cruz zagrała kobietę ociekającą seksapilem, Cotillard zagrała troskliwą i kochającą, Loren to matka z krwi i kości, Dench to mentorka i najlepsza przyjaciółka, Fergie to takie niespełnione marzenia erotyczne, a Hudson to przykład dziewczyny spotykanej na co dzień. Dla mnie to jeden z najlepszych filmów, z brawurowym klimatem, piękną scenografią i oprawą muzyczną.

ocenił(a) film na 7
adrianna96

Mnie ten film również się podobał. Może nie powalił ale siódemka mocna. Nie przepadam chyba za musicalem. Ostatnio oglądałem też "Chicago". Dziewiątka jest o wiele lepsza. Bardzo dobra muzyka, piękne kostiumy, piękne kobiety, przystojni faceci, i te włoskie klimaty lat 60-tych. Aha - i nareszcie Lewis nikogo nie zabija...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones