PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 232
oceny
6,0 10 1 47232
5,2 15
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

nie wiem jak ocenić taki film

użytkownik usunięty

nie wiem nawet od czego zacząć - obsady ? fabuły ? reżyserii ?

ocenił(a) film na 6

Może cierpisz na podobną impotencję twórczą jak bohater filmu?

użytkownik usunięty
_Free_

twórczą to może i tak ale zaraz impotencję ? :))))

ocenił(a) film na 7

no dobra, ale co chciałeś powiedzieć, przez to że nie wiesz? nie podobał Ci się, czy podobał? ;)

użytkownik usunięty
Jagula

film bardzo estetyczny ... piękne kobiety ,wielu mych ulubionych aktorów ale zarazem dziwny.... rzadko mi się zdarza nie mieć zdania co w przypadku tego filmu ma miejsce ... ,pozdro:)

ocenił(a) film na 5

Ja też nie mam pojęcia, na ile ocenić film. Jest faktycznie wspaniale zrealizowany, fabuła robi wrażenie, film w jakiś sposób fascynuje, a z drugiej strony jest zwyczajnie...nudny, pogmatwany, dziwny i bezsensowny. I co mam z tym teraz zrobić? Nie wystawię przecież niskiej oceny, ale na wysoką też się nie zgodzę. A nie mogę uznać filmu za ,,średni'', bo to byłaby obraza dla czegoś tak niezwykłego jak Nine.

Też nie wiem. Niby świetna obsada, muzyka, dobrze wszystko zrobione, ale film jakoś nie pociąga. A fabuła miała potencjał by zrobić z niej coś dobrego. Dałam 5.

ocenił(a) film na 6
candy_

uff, miło wiedzieć, że nie tylko ja miałam problem z ocenieniem tego filmu (:

ocenił(a) film na 3
Inkaa

Ja nie miałem. Żenada i zastanawiam się, ile kasy dostał Daniel Day Lewis , by zagrać w takiej szmirze ? Jedyne, co skupiało moją uwagę na tym filmie, to Alfa Romeo, którą poruszał się główny bohater. To jeden z tych filmów, w którym zbiera się niezłą obsadę i wydaje kasę na realizację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones