PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428468}
6,0 47 232
oceny
6,0 10 1 47232
5,2 15
ocen krytyków
Nine Dziewięć
powrót do forum filmu Nine - Dziewięć

oglądał ktoś Burleskę (z Christiną Aguilerą i Cher) ?
jeśli tak, to który film lepiej oglądnąć? Burleskę czy Nine?
(Burleskę i tak oglądnęłam, przymierzam się do oglądnięcia "Dziewięć" i nie wiem czego
się spodziewać :D)
z góry dzięki za odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 7
popkowata

Chyba Nine jest lepsze, przynajmniej mniej przewidywalna fabuła i ciekawsze piosenki

ocenił(a) film na 4
marikeee

zdecydowanie Burleska!!! Na Nine się wynudziłam, momentami było tak nudno, że miałam ochotę wyłączyć, jednak dotrwałam do końca, mimo wszystko nie podobał mi się. Co do Burleski, o wiele lepsza fabuła, o wiele lepsze piosenki i układy taneczne.

ocenił(a) film na 4
patrisja

Zdecydowanie Burleska!

popkowata

Musical Musicalem, ale żeby poróvvnyvvać te dvva Musicale ... hmmm nie nie nie nie nie !
To są dvva różne śvviaty !
VV Nine masz bardzo dobrą obsadę jeśli, jeśli cenisz vvłoski temperament, dobą grę aktorską, nie koniecznie dobry vvokal- i tak popravviony to będziesz zadovvolona i to bardzo. Są śmieszne sceny ale i też takie co povvodją że płaczesz ;p Mi się podobał i to badzo 5 histoii scalającch się vv jedno pokazjącch jak bak vveny spravvia że można się zatracić. Do tego vvłaśnie typovvy męski vvłoch :)

Burleska - to musical zrobiony dla muzyki fenomenalne vvokale, układy nateczne, pokazujący chęć dążenia do celu i spenienia marzeń, jest luźny humorystyczny.
Po grze aktorskiej dużo się nie spodzievvaj.

Oba są doskonałe ale nie poróvvnuj ich ! Błagam bo to co innego fakt , że można czuć niedosyt po obejrzeniu jakiegoś musicalu vvcześniej.... ale oba te filmy to dvva różne śvviaty pomimo jednego gatunku.

Polecam Chicago :)

Chile91

Świetne wytłumaczenie. Dlaczego nie ma więcej takich osób jak Ty?? :D

kamil10025

Bo Ja jestem jedyna i w swoim rodzaju ^^

Chile91

Każdy jest jedyny w swoim rodzaju ale jedni ten pozytywny a drudzy w negatywny sposób :)

kamil10025

A to tak prawda:)
Pozostaje mi mieć nadzieję, że dla Ciebie w ten pozytywny ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones