PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435437}

Nirwana

Nirvana
6,5 234
oceny
6,5 10 1 234
Nirwana
powrót do forum filmu Nirwana

Oj ;/

ocenił(a) film na 3

Wydaje mi się, że ten film to jakaś pomyłka.. Fabuła niby prosta, ale to wszystko co się dzieje we filmie jest jakieś kosmiczne, poczynając od ubioru głównych bohaterów, a kończąc na obrazie otaczającego ich świata. Wytrwałam do połowy, bo dalej już się nie dało oglądać..

Dealia

a mi sie bardzo dobrze ogladalo, chociaz wypilem troszke w trakcie, wiec pewnie pomoglo. Jak dla mnie feeria kolorow na tle odrapanych scian kamienic rewelacyjne.

ocenił(a) film na 9
adas

oj rewelacyjne, oj rewelacyjne .. !

ocenił(a) film na 8
gupia

Dla osób, które lubią tak nietuzinkową stylistykę (kojarzy mi się z kapelą CocoRosie...) zdecydowanie dobry film !

ocenił(a) film na 8
Dealia

Wierzyc sie nie chce,ale taka jest prawda.Teraz tam panuje taka moda wsrod mlodziezy.Rosjanki pobily wszystkie w tych dziwactwach.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 3
Dealia

moim zdaniem film slaby,
chetnie porozmawiam z kims kto wskaze mi w nim "rozyjska metafizyke"
scenariusz - JAKI SCENARIUSZ?! wydarzenia sa przewidywalne, a postacie plaskie.
(podobne postaci spotykalem na kartach scenariuszy pisanych przez moich znajomych w liceum)
Film na sile probujacy byc obrazoburzczy i kontrowersyjny,co w polaczeniu z jego rosyjskoscia czyni go niedorzecznym.
Kostiumy i scenografia owszem oryginalna, ale zdecydowanie na sile.
Scena z bliznami ponizej krytyki wszelakiej - zupelnie jak w slabej parodii filmow akcji.
Postaci jak z taniego komiksu, pochowane pod makijazem i tym wszystkim co rezyser w swym zamysle postanowil na nich pouwieszac sa sztuczne, chociazby ze wzgledu na ich gre aktorska - pozostawiajaca wiele do zyczenia.


...no i ten kompleks wielkocarskiej Rosji bijacy z fryzur,sukni i wnetrz zamoznych osob,oraz silenie sie na tych wnatrz oryginalnosc sprawia,ze ten film uznaje za dalece nieudana probe nasladownictwa DOBERMAN'a.Tym bardziej zle to swiadczy o tym filmie, gdyz DOBERMAN jest z 1997) a NIRWANA z 2008.Sory ale po 9 latach mozna bylo duzo lepiej!!!
2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones