PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722202}
6,7 21 044
oceny
6,7 10 1 21044
No Escape
powrót do forum filmu No Escape

Podobal mi sie i trzymal w napieciu od poczatku!!! :) to dopiero emocje ;)
Jednak sceny ktore mnie zirytowaly i zepsuly wizerunek filmu idealnego:
1. Czemu rodzinka nie brala broni gdy mogla ??? Np w tym budynku ktory ostrzelal czolg lub w ogrodzie....
2. Czemu pojechali do ambasady USA? Czy to nie bylo logiczne ze ochroniarze i zolnierze zostalo pomordowani? Garstka broniacych ambasady przeciwko tlumom Czerwonych Khamerow (jak mniemam to prawidlowa nazwa tych morderczych grup prawda?)
3. No i najbardziej rozwalila mnie sytuacja jak grozili bronia Owenowi i jego corce... to trwalo taaakkkk dluuugoooo, czemu ktoregos z nich nie zabili? Innych amerykanow mordowali od razu a nad naszymi bohaterami tyyyleee czaaasuui potrzebowali (w czasie zabaw z bronia nad tata i corka, ktorys z mordercoe mogl szukac matki i drugiej corki przeciez...)

No ale poza tymi 3 scenami film elegancki i to dobrze spedzony czas!

ocenił(a) film na 6
Friese

3. Pewnie natrafili na jakichś wyjątkowych sadystów. O, ironio, na ich szczęście, bo żona miała czas i w końcu wymyśliła coś mądrego. :)

Friese

Ad 3 - tyle czasu się z nim drażnili, bo był jednym z 'tych gości' z firmowego bannera w hotelu. Myśleli, że to on odpowiada za kradzież wody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones