PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392578}
7,4 5
ocen
7,4 10 1 5

No More Excuses
powrót do forum filmu No More Excuses

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

i need this like i need underground movies..

kolejna filmowa kaczka dziwaczka (a czasami małpka, w Różowych Flamingach waters zmieni małpkę na kurczaczka i posunie jeszcze dalej), udziwniona kaszanka, hybryda, mięszanka fabularna i dokumentalna, historyczna (wojna secesyjna) i współczesna (sonda uliczna tak zwana bieżączkowa, skądinąd najlepsza) plus performerka (w metrze) plus happenerka (w swetrze) plus nonsensowne reklamy jakiejś pasty tam czy czegoś innego lepkiego do butów albo zębów (pasta kiwi zgryz ożywi, pasta miki ożywi buciki) plus podróżowanie w czasie (błąkający się po ulicach żołnierz przeniesiony z bitwy pod gettysburgiem) plus absurdalne polityczne postulaty na poprawę jakości moralnych standardów stanów zadowolonych, całej ludzkości i okolic: kot jest nagi! (innemi słowy jeżeli chcecie aby gorszące ludzkość zwierzątka futerkowe były traktowane na równi człowiekowi to zacznijcie je wreszcie ubierać) (they are naked animals everywhere!).

sam nie nie wiem co ja tu w zasadzie obejrzałem i w jak dalekie rubieże internetowego chaosu zapuściłem, aby to w ogóle móc obejrzeć.. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones