PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010057}
5,9 56
ocen
5,9 10 1 56

No Stars Anymore
powrót do forum filmu No Stars Anymore

Typowe polaczki

ocenił(a) film na 9

Kompletnie nie rozumie ludzi co dają ocene 1 w tym temacie. Widzieliście napis na początku mówiący o tym że ten film został w całości zrobiony przez jedną osobę? I to nie jest film statyczny z dwoma kadrami o tzn. wiecznym rozmyślaniu tylko akcja cały czas. Pokażcie mi kogoś kto zrobił na świecie coś podobnego? Widzieliście pierwszy film Blomkampa, Spike'a Lee albo Almodovara? Przecież nie da sie tego oglądać dzisiaj a oni też przy pierwszym kręcili sami, beż budżetu a dziś to najwięksi reżyserzy współczesnego świata. Szkoda, że tak łatwo dziś każdego zgnoić, nie poświęcając nawet paru minut żeby przeczytać jak powstawał film a to przecież jest dostępne w necie. A teksty typu "sam bym zrobił lepiej" to prosze zrób, ocenimy, polaczku typowy... Aha i jeszcze pokażcie mi polski film z taką muzą... no przeciez to jest jakis kosmos!!! Fabuła bardzo intrygująca. Klimat jak smoła! Kibicuje, trzymam kciuki za nastepny, mam nadzieje, już budżetowy film. Tutaj za odwage i całą otoczkę daje 11/10, sam film 8/10, finalnie wystawiam 9. Brawo!

ocenił(a) film na 1
wickjohn1

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy dają 11/10 :) tych, którzy dają 8/10 też nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones