PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576589}

Noc rekinów 3D

Shark Night 3D
4,2 6 963
oceny
4,2 10 1 6963
Noc rekinów 3D
powrót do forum filmu Noc rekinów 3D

Zauważyliście, że ostatecznie w jeziorze pozostał jeden rekin (ten foremkowy, ze świecącym na zielono brzuchem). Jednego zabił Murzyn, drugiego ten blondyn, a tego najmniejszego (który zjadł czarnowłosą dziewczynę) nikt.

Jak ktoś sobie kiedyś wejdzie do tego jeziora, to może być niemiło zaskoczony ;)
No chyba, że ci, którzy przeżyli doniosą o tym (jeśli nie zapomną, że pozostał jeden żywy) na policję.

Ogólnie film słaby moim zdaniem, wręcz bardzo...

ocenił(a) film na 6
slawmm

to ty chyba przegapiles koncowke jak tych twoje sie obsciskuje na pomoscie happy end itd i ten wlasnie rekin wyskakuje z wody. Smieszne troche moim zdaniem i nie potrzebne ale ogolnie mnie film sie podobal nawet bardzo. Smiejcie sie ale mnie naprawde trzymal w napieciu i serce mi walilo nawet lezke uronilam :) Serio. Nie wiem czemu taka slaba ocena. Chyba po obejrzeniu zwiastunu i przeczytaniu recenzji wiadomo co to bedzie za film wiec czego sie spodziewaliscie wielcy krytycy filmowi 'filmwebu' ?

użytkownik usunięty
_lola_

Masz racje bardzo dobry ?, jeśli masz na myśli efekt fast forward lasek w bikini raczej nietrafione i bezmyślne (wolałbym efekt slow), i kilka oklepanych sytuacyjnie momentów, które pamiętają takie schematy sprzed dekad, gust krytyków filmwebu oczekiwałby raczej świeżego i niesztampowego podejścia do tematu, a nie pustych produkcji, typu obejrzyj - zapomnij. Takie gnioty powodują, że ludzie są ciągle głodni dobrego kina, ale ciągle się rozczarowują, producenci utrzymują w ten sposób widownie na "głodzie" tzn. w oczekiwaniu na coś ambitniejszego

_lola_

Hmm, to nie mógł być ten rekin. Poczytałem o nim trochę i ma on ok. 35-50cm długości. Poza tym, wydaje mi się, że scena, gdy rekin na samym końcu wyskakuje z wody, to taka poprostu ostatnia wstawka przed napisami (w wielu filmach coś tego typu wrzucają), która tak naprawdę nie miała miejsca. Przynajmniej ja tak uważam.
Ciekawi mnie też, czemu nie podłączył się do tej podwodnej szarpaniny.

użytkownik usunięty
slawmm

Albo jestem upośledzona albo mam rację - przecież tego Blake'a też zabił taki wieeelki rekin, idealnie taki jak ten, którego wstawili w ostatniej scenie przed napisami. Więc wydaje mi się, że w jeziorze po prostu pływał taki rekin wielorybi, oprócz niezabitego foremkowego. Nie wiem czy to mi się coś pomieszało czy jak...

ocenił(a) film na 3
slawmm

A nie mówili, że w jeziorze jest ok 45-46 rekinów ?

ocenił(a) film na 3
sweet_dagna

tak mówili, widocznie większość oglądających nie zwróciła na to uwagi...

diabol44

W sumie pokazali ich więcej niż 3(ten olbrzymi, dwa tygrysie, ten, którego ubił murzyn, kilkanaście tych małych, i jeszcze jeden się przewijał), tak więc w filmie nie zginęły wszystkie rekiny na pewno.

ocenił(a) film na 3
sweet_dagna

Tak mówili o tym,ale najwyraźniej większość nie oglądała uważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones