PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108116}

Noi Albinoi

Nói albinói
7,3 15 258
ocen
7,3 10 1 15258
6,7 10
ocen krytyków
Noi Albinoi
powrót do forum filmu Noi Albinoi

"Niebieskie" filmy

użytkownik usunięty

Ludzie, kojarzycie więcej filmów kręconych właśnie w tych odcieniach? Czy tylko ja dostrzegam ich magię? Na myśl przychodzą mi tylko tytułowe dzieło Kieślowskiego, "Somersault", no i oczywiście powyższy... Może jeszcze trochę "Nic osobistego" czy "Rekonstrukcja" (choć tutaj sporo też czerwieni). Jestem absolutnie zauroczona tą ciężką, przytłaczającą barwą w kinie. Polecicie coś więcej?

Payback z Melem Gibsonem był 'niebieski', chociaż teraz jak sprawdzam foty na filmwebie to tego efektu nie widać, nie wiem czemu. Traffic też miał niektóre segmenty na niebiesko, niektóre na żółto, zależnie od tego który z bohaterów filmu był akurat pokazywany.

ocenił(a) film na 7

Ze swojej strony mogę polecić "Powrót" A. Zwiagincewa - dość ciężkie kino, głębokie i refleksyjne, ale chyba w klimacie, jakiego szukasz

To może jeszcze 'Gnade' ('Litość'). Choć nie wiem czy nie więcej tam mrożącej bieli...

ocenił(a) film na 9

o-bi, o-ba koniec cywilizacji

"Womb" jest według mnie dość słaby biorąc pod uwagę całokształt filmu, ale ma dobry klimat. Przygaszone kolory, morski i wietrzny nastrój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones