PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624128}

Noise

6,6 257
ocen
6,6 10 1 257
Noise
powrót do forum filmu Noise

!

ocenił(a) film na 2

Milczenie jest złotem.a niektórzy ludzie powinni zaprzestac działalności "artystycznej",jak w przypadku tego rezysera.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

A mnie się film spodobał. Fabuła nie jest tu mocną strona ale forma wyrazu jest bardzo nowatorska. Film pokazuje trochę autystyczne podejście do świata. Irracjonalne odcinanie się od ludzi, życie w świecie dźwięku i ta rewelacyjna ilustracja zjawiska synestezji gdzie dźwięk produkuje w wyobraźni obrazy na zasadzie różnych skojarzeń nie zawsze logicznie z nim powiązanych.

ocenił(a) film na 2
Cadavera

Tematyka jest bardzo ciekawa,ale to wykonanie jest tragiczne,ok,rezyser miał taka wizje,ale dla mnie połaczenie tej animacji,pomysłów jest beznadziejne.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Samo zrobienie takich animacji jest dosyć trudne. Jak dla mnie same animacje wyszły rewelacyjnie. Myślę że taki był zamysł aby były nieco ,,sztywne'' by podkreślić surrealizm :)

ocenił(a) film na 2
Cadavera

Widzę,że ogladałas dzisiaj " A Goofy Movie" i sie spodobał,wielu ludzi krytykowało ten film,ale moim zdaniem to bardzo dobra i udana pełnometrażówka.Zresztą to w niej pada genialne pytanie które do dzisiaj pamietam i czesto cytuję;"ile potrzeba łyzek cukru aby dostać sie na księżyc?" heheheheh;)

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Nie oglądałam filmu dzisiaj a bardzo bardzo dawno i to kilka razy. Zawsze mnie bawił.Ciekawa jestem jak oceniłabym go dzisiaj...obawiam się ze może nie tak wysoko.

ocenił(a) film na 2
Cadavera

Dla mnie film od czasów premiery nie stracił na wartości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones