PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386431}
6,2 3 576
ocen
6,2 10 1 3576
Nora Roberts Niebo Montany
powrót do forum filmu Nora Roberts - Niebo Montany

Jeśli ktoś już miał okazję czytać i oglądać "Niebo Montany" niech wpisuje różnice (te istotne i mniej istotne). Proszę mieć na uwadze SPOILERY :))

elima

Nie oglądałam filmu i szczerze mówiąc nie wiem czy chce go obejrzeć bo książka była świetna i nie chciała bym zepsuć sobie swojego wyobrażenia tej histori, biorąc pod uwagę że będę chciała przeczytać książkę jeszcze raz ;)

gotkc

Wcale Ci się nie dziwię. Oglądając film tylko zgrzytałam zębami (i wcale nie chodzi o różnice w fabule). Nawet o aktorstwie nie będę wspominać, bo ekranizacje książek Roberts charakteryzują się marnym aktorstwem (na tym tle pozytywnie wyróżnia się "Midnight Bayou") i źle dobranych aktorów do postaci z książek. W tym przypadku postać Willi to porażka - ciepłe kluchy bez życia i siły wewnętrznej, a Ben? - mama mija zielona pietruszka - szkoda "gadać". Film mnie bardzo rozczarował.
P.S.
Wiem, że to post z 2009r.

ocenił(a) film na 8
elima

Ja osobiście mam pozytywne odczucia, ale najpierw pooglądałam film, a dopiero później przeczytałam książkę...

Jedną z różnic była postać Nate'a. W książce był on ranczerem, w filmie natomiast jest szeryfem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones