PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30700}

Nosferatu - symfonia grozy

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
7,7 33 894
oceny
7,7 10 1 33894
7,9 25
ocen krytyków
Nosferatu symfonia grozy
powrót do forum filmu Nosferatu - symfonia grozy

Może zacznę od początku. Oglądałam ten film na obozie, poświęconym wampirom.
Postanowiliśmy obejrzeć ten film jako klasykę i właściwie pierwszy film o wampirach. Nie
mam pojęcia, co w tym strasznego. Sama zasnęłam 2 razy, a koleżanki budziłam coś koło
5. Wiem, ze to bardzo stary film i według wielu osób świetny, no ale naprawdę,
najciekawszym momentem był ten, kiedy pojawił się napis "The End".

ocenił(a) film na 10
gosia_lubryka

Jesteś laska i jezeli nie zauważasz niczego w tym filmie to widocznie jestes "tempom szczelbom" i nawet nie chce mi sie tu nic wypisywać (tak błędy sa wyrazem ironi).

latmasken

Tak, jak film się nie podobał to od razu pusta dziewczyna! Mi też się nie podobał a jestem płci męskiej i nie jestem "tempom szczelbom". Filmy się podobają albo nie i tyle.

latmasken

heh zgaaadzam się w 100%

ocenił(a) film na 10
gosia_lubryka

To dlatego, że wybrałaś z koleżankami nie ten film. Polecam dla Was "American Pie". W takich tematach prędzej się odnajdziecie.

anonimowy

Świetna rekomendacja dla tej allegrowiczki ;))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
gosia_lubryka

Moim skromnym zdaniem odbiór tego filmu zależy od tego z jakim nastawieniem do niego siadasz. Bardzo dużo daje także podkręcenie atmosfery - noc, zgaszone światło, zasunięte rolety, może jakieś liche świeczki, bycie samemu w domu. Wielkim plusem tego filmu jest klimat, jakie mają filmy nieme, a przede wszystkim niesamowita postać Draculi.
Przyznam się szczerze, że dwukrotnie zasnęłam przy oglądaniu filmu i podejrzewam, że winą można obarczyć muzykę, jaka mu towarzyszy.
W dzisiejszych czasach, kiedy technika jest tak rozwinięta, ciężko obiektywnie spojrzeć na kunszt tego filmu. Trzeba się odpowiednio nastroić, że tak to ujmę. Miałam wielki problem z wystawieniem oceny, bardzo się wahałam, jednak ostatecznie stwierdziłam, że sprawiedliwie będzie dać 7. :)

gosia_lubryka

No właśnie w tym rzecz, że nie rozumiesz. A skoro nie rozumiesz, to powstrzymaj się od oceniania, bo g0wno wiesz o filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones