PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30700}

Nosferatu - symfonia grozy

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
7,7 33 894
oceny
7,7 10 1 33894
7,9 25
ocen krytyków
Nosferatu symfonia grozy
powrót do forum filmu Nosferatu - symfonia grozy

Smieszny film:)

ocenił(a) film na 4

Mialem dzisiaj okazje obejzec ten film. Musze przyznac, ze ogladanie filmu majacego ponad 80 lat zrobilo na mnie wrazenie :o Sam nosferatu w niektorych scenach wygladal strasznie, jednak wiekszosc rozwiazan w filmie bylo strasznych moze pol wieku temu:) Teraz takie akcje sa uzywane w bajkach typu scooby doo czy filmach komediowych, w ktorych maja parodiowac horrory. No nic, moja strata, ze obejzalem film dopiero w 2006 bo kiedys z pewnoscia mrozil krew w zylach. Niestety teraz mamy duzo wieksze wymagania.

Breadfan

też właśnie obejrzałem. tak sie zbierałem juz od dluzszego czasu. naprawde chcialem sie przestraszyc, ogladalem po ciemku... ale jakos nie dalo sie. no coz, ale czego sie spodziewac po tak starym filmie? jeszcze oglądałem z oryginalnymi planszami a nie znam niemieckiego.
jeszcze to dziala na niekorzysc tego dziela, ze wszyscy jednak znamy tę historyjkę czy to z książki, czy to z nowszych filmów. i nie ma żadnego zaskoczenia, wiemy, co się stanie.

padalec

Hahahahaha, to rzeczywiście dużo zrozumiałeś z filmu, skoro nie czytałeś list dialogowych. O lol. Padłam. Co za ameba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones