PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 422
oceny
7,4 10 1 36422
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

8/10

ocenił(a) film na 8

Kawał dobrego dramatu. dobrze zrobiony, fajnie zagrana rola Barbary- starej pi**y która ma w życiu tylko jakiegoś wszarza i duuuużo nudy. Film warty pooglądania. Dodatkowy plus za narracje Barbary i zakończenie. Zdecydowanie warto pooglądać.

Sprite_87

Dokładnie tak, bardzo dobre kino, trzyma w napięciu. Żałuję tylko, że ktoś nie zabił tej starej :) była strasznie irytująca - genialna rola. Polecam!

ocenił(a) film na 8
kuanta

Dokładnie, powinna dostać kose i byłoby śmiesznie ;-)

ocenił(a) film na 8
kuanta

No bez przesady nikt nie musial jej zabijać, ale tak napisałaś/eś genialna rola. Chyba każdemu można ten film polecić. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia tuż przed odkryciem pamiętnika Blanchett strasznie ostro sie umalowała tylko po co?

tiger777b

Myślę, że to dlatego, że czuła się jak dz...a, wszyscy jej to wmawiali i tak jakoś ona sama chyba w to uwierzyła.

kuanta

film porażający, a rola Barbary rzeczywiscie genialna - jak dla mnie najlepsza w tym filmie

karin_filmweb

Film świetny. Chociaz zupełnie inaczej odbieram Barbare,raczej szkoda mi jej trochę było. Zwlaszcza podczas tej sceny w wannie. Świetna rola Judi Dench. Zresztą, wszyscy tutaj dobrze zagrali. Również ten dzieciak. Nie mogę się doczytać az dorwę ksiązkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones