PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 422
oceny
7,4 10 1 36422
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

Niesamowicie dobrze zagrany film! Swietna Cate i swietna Judi! Jestem pod ogromnym wrazeniem! Polecam :) Scwnariusz moze i znany, ale nie on jest najwazniejszy. Ogromny plus za forme i za zdjecia oraz za muzyke - piekna! Niesamowicie zaluje braku Oscarow dla Cate i Judi - Mirren i Hudson byly bardzo dobre, ale zyczylam Oscarow tym dwom paniom (no i Kikuchi za Babel - jedyna dobra rzecz w tym filmie) i za muzyke - tez moj faworyt...

Eorath_at_Tiffanys

Ja widziałem wszystkie role drugoplanowe, oprócz Hudson właśnie, więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, ale mimo wszystko szkoda mi trochę Cate, Rinko, Adriany czy choćby małej Abigail, bo wszystkie te role były moim zdaniem niesamowite. Szkoda mi też Judi, bo uważam że pokazała tu swój prawdziwy kunszt aktorski, niestety w tym roku była jednak za silna konkurencja.
Co do muzyki, to wypowiedziałem się już parę tematów wcześniej - uważam że nie za bardzo...

ocenił(a) film na 9
linkin1991

Ja z kolei widziałem wszystkie - Cate powinna wygrać za drugi plan bez wątpliwości. Inne panie zagrały dobrze ale bez rewelacji (wyróżnienie dla Kikuchi i Barrazy). Hudson pomógł sam film - wykazała się w nim głównie wokalnie. Grą mnie nie zachwyciła - standard. Wiemy jednak przecież jak Ameryka kocha musicale.
Oczywiście również bardzo żałuję, że niedoceniono 'Notatek o Skandalu'. Od aktorów po muzykę zdecydowanie jeden z najlepszych filmów minionego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones