PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 417
ocen
7,4 10 1 36417
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

Gdy pojawiłsięfilm lolita to pisaliscie opinie "PEDOFIL" ale gdy mowa o romansie 15 LATKA i 40 letniej kobiety to się podniecacie i mówicie ze fajne. czy mi się wydaje czy cos tu jest niesprawiedliwe?

john_rambo_2

Masz racje to troche niesprawiedliwe, ale co tu zrobić?

john_rambo_2

goood job soldier :) Co fakt to fakt...tu sie dzieje cos nielegalnego :P

użytkownik usunięty
john_rambo_2

Z tego, co pamiętam w powieści "Lolita" miała 10 czy 12 lat (moze mniej) a to, ze na ekranie nie bylo tego widac jest sprawką cenzury. Stąd skandal.

dodam jeszcze, że w powieści Lolita działo się wiele, wiele więcej niż pokazane zostało w filmie, z wiadomych względów. Filmy na takie tematy nie można nazywać "pedofilskimi", bez przesady. Są to próby uchwycenia tematu i jego prezentacji, nie propagują takich zachowań tylko je opisują.

Kazek nie mówięo książce ale o Filmie !! nie interesuje mnie tresc ksiązki - wy wielcy eksperci pisaliscie pedofil na podstawie relacji z filmu a jak było wiadomo ona miała 15 lat

użytkownik usunięty
john_rambo_2

kogo masz na myśli pisząc hihi "wy wielcy eksperci"? nie wiem, czy w filmie była mowa o rzeczywistym wieku dziewczyny, poza tym skoro jesteś nastolatkiem, to ta kwestia Cię nie dotyczy, prawda. Pogadamy jak znajdziesz sobie laskę młodszą od własnej córki, bo dopadnie Cie kryzys wieku średniego albo zdziecinniejesz na starość, albo nigdy nie dorośniesz, bo tylko takie osoby są w stanie wiązać się z kimś o tyle młodszym. U facetów to dość częste, ponieważ emocjonalnie zawsze pozostają w tyle a intelektualnie dobrze górować nad partnerką, z rówieśniczką to trudne, ze o starszej nie wspomnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones