PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 422
oceny
7,4 10 1 36422
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

Pewna dziwna rzecz. A mianowicie właśnie obejrzałam ten film ze względu na Judi Dench, bardzo
ciekawy,wciągający i warty obejrzenia go,ale nie mogę sobie dać spokoju z główną bohaterką. A
właściwie to z jej problemem. Czy ona naprawdę była homo? I dlaczego była taka...wręcz podła?
Ostatnia scena pokazała, że Barbara bardzo potrzebuje przyjaciółki a nawet kogoś więcej...ale to
jest troszkę chore.
Ogólnie film bardzo dobry,świetna rola Judi :-)

ocenił(a) film na 10
meryl_streep1

Wszystko wskazuje na to, że była homo, a podła była dlatego, że Sheba ją odrzuciła. Poza tym była starą, samotną, rozgoryczoną, niezamężną, bezdzietną kobietą, a takie najczęściej są podłe. Tak, ostatnia scena pokazuje wyraźnie, że Barbara jest spragniona uczucia drugiej kobiety, ale nie rozumiem co tu ma być chore. Najwyraźniej nie pociągają ją mężczyźni, ot, to wszystko.
Film fantastyczny! Wybitne role Judi Dench i Cate Blanchett.

ocenił(a) film na 9
huppert

Chore są skłonności Barbary do osaczania, psychicznej dominacji i nazywania tego przyjaźnią. Tak było z poprzednią przyjaciółką i tak pewnie będzie z następną. Jak bardzo ją zrani? Pewnie też zniszczy jej życie? Tak wiem to tylko film, ale te psychologiczne smaczki -fascynujące...

ocenił(a) film na 8
beakly

Dokładnie o to mi chodziło :-) Nie rozumiem takiego postępowania...ale cóz,psychika ludzka nie zna granic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones